Pamatujete si ještě, jaké to byly oslavné tanečky, když se podařilo na post prezidentky Slovenska prosadit Čaputovou? Ach, jaká to úžasná blondýna, žena a já nevím co ještě! (No, moc toho není, co by se o ní dalo říct zvláštního, ty blonďaté vlasy jsou asi tak to nejpodstatnější, z mého pohledu). Čaputová se ukázala jako velmi dobrá manipulátorka, pokud jde o covidí divadýlko Nabádá občany už skoro dva roky k odpovědnosti a vůbec. Je ohromná! Jaká měla batevně sladěná „rúška“, pamatujete?

Zdroj

Tahleta ježibaba může být díky své výjimečnosti nahoře bez, i když se setká s velebným dědou. Prý se na tom dohodli, aha.

Zdroj

A hle, najednou může rajzovat po světě na nesmyslné summity (kde se řeší. jak nám, obyčejným, zatout tipec a zakázat všecko, co jde) a být v místnosti s mnoha cizími lidmi být nahoře bez. Jaká to inspirace pro děti! Paní prezidentka! Já jsem tak ráda, že je taková žena s morální ntegritou v politice, když můj syn nesmí bez zahalení obličeje ani na Logickou olympiádu! Děkuju, ti Zuzko, jsi pro mě nej nej a k tomu aspoň deset smajlíků, čtyřlístků, mávajících praciček a srdíček.

Nějak jsem nepochopila, proč bych měla nebohým Slovákům tuhletu obtloustlou tetku závidět. Mně to se Zemanem přijde prašť jako uhoď…

%d bloggers like this: