Už jsem o tom jednou psala, ale upozorňuju na to znovu. Domníváme se, že je jednou z cest, jak se vyhnout testům v práci (i když ne nejrychlejší a ne 100% jistou), je zjištění úrovně protilátek. Tyto testy se dělají z žilní krve, stojí okolo čtyř stovek a musíte si je vyřešit sami. Nicméně by všichni ti, kdo mají dostatečnou hladinu, rozhodně neměli být nuceni (neměli by k tomu být nuceni žádní zaměstnanci, samozřejmě) ani k testování a následně ani k žádnému očkování (zde pod pohrůžkou diskriminace).

Výjimka pro „nakažené“ už je – ale celá špatně

V mimořádném testovacím opatření samozřejmě je jakási výjimka pro osoby, které buď disponují pozitivním PCR nebo antigenním testem nebo jsou očkované.

Zaměstnanci jsou povinni na výzvu zaměstnavatele testování podle čl. I až III podstoupit, a to s výjimkou:

  • osob, které prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u nich doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19, a od prvního pozitivního RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 nebo POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 90 dní, a
  • osob, které mají vystavený certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen ,,SPC“) uplynulo nejméně 14 dní, nebo od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dnů, a očkovaná osoba nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19.

Jak je možné, že mimořádné opatření nemyslí na lidi s protilátkami, když podle očkovací vyhlášky se například povinným očkováním proti hepatitidě nebo spalničkám nemusí podrobit ti zaměstnanci, kteří prokáží určitou hladinu protilátek?

Domníváme se proto, že lidé s prokázanými protilátkami v dostatečné výši jsou samozřejmými adepty na další výjimku. Test na protilátky je dokonce výmluvnější (z mého laického pohledu) než naprosto nevyhovující testy PCR a antigenní, které jsou neprůkazné a jejich pozitivita nemusí mít vypovídající hodnotu ve vztahu k tomu, jestli jste vůbec slavný covid měli. Jediná srozumitelná a využitelná informace je ta o protilátkách.

Stejně tak by lidé, kteří mají protilátky, neměli být očkováni. Profesor Beran dokonce uvádí:

Neznám detaily toho, co se objevuje po aplikaci vakcíny od AstraZeneca, ale vsadím svoje boty, že je to reakce u lidí, kteří Covid prodělali. Je to známá reakce antigenu a protilátek ve formě cirkulujících imunokomplexů, které dělají tu intravaskulární diseminovanou koagulaci. Na to stačí mít experimentálně očkovaných 45 000 lidí, aby každého hned napadlo. Proto působí naprosto komicky doporučení Vakcinologické společnosti, aby se lidé, co prodělali covid očkovali už za 7 dní po nemoci a dvěmi dávkami! To zabíjí a zneschopní lidí! Proč umírali klienti v DD ve Vrchlabí..? Je to totéž.

Máte-li protilátky a někdo vás bude nutit do testování, braňte se. Bude potřeba jít k soudu (a ano, Advokátní komoro, já počítám zase s nějakým kárným stíháním za to, že lidi děsně anarchisticky vyzývám k souboji se státem) a tam se pokusit dojít spravedlnosti. Vím, že protilátky nejsou instantním řešením, ale nějak se ta hydra porazit musí. Využití vlastních zbraní je osvědčená metoda. Můžeme stát a jeho šikanu utestovat k smrti.

Ačkoli je tedy cílem veškerého snažení nedovolit, aby se lidé museli povinně testovat a následně povinně nepovinně očkovat, je podle nás dobře využít všechny cesty. Žaloby na to, že opatření nereflektují, že zde žije mnoho lidí s protilátkami, jsou jedním z použitelných nástrojů. Je nám jasné, že radikálové, kteří „by vzali vidle a šli to všechno vyházet“, mají jasný plán, který jistě rychle uskuteční (ironie), a stejně tak jasný názor na to, že doporučujeme testování protilátek. Jistě mi ho neopomenou sdělit, ale je to docela zbytečná činnost, všechny e-maily, ve kterých je spousta červených slov a kapitálek a odkazů na Tadesco a spol. a informací o tom, že neexistují žádné viry a že to soudy potvrdily ve vztahu ke spalničkám, hned mažu. Sorry jako, na tohle si musíte najít jinýho právníka.

P. S.: Já covid sháním už rok a asi marně. Nedostala jsem ho v MHD, ani na ulici, ani ho nedotáhly děti ze školy, neobdržela jsem ho v obchodě ani u lékaře. Můj test byl někdy v lednu, nebo kdy to bylo, bohužel negativní. Ale zkusím to za pár neděl znova. Rozhodně nechci očkování. Možná kdybych nosila respirátor, dezinfikovala si ruce (což jsem dělala 10 let, ale teď, když je to „mainstream“, tak se mi do toho zas tak moc nechce), nechodila ven, bála se lidí a s napětím sledovala počty mrtvol a nakažených, věřila Blatnému se Smejkalem, covid by si ke mně cestu našel, kdo ví.

%d bloggers like this: