O mojí žalobě na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary asi víte. Na „pásky prokazující bezinfekčnost“ se chystají i další.

„Ve frontě už po vás nebudou chtít žádnou Tečku, papíry na načtení kódu ani nic podobného. Pořadatel bude mít informaci, že tento majitel vstupenky dopředu prokázal, že je bezinfekční a nemusí už nic ukazovat,“ přiblížil mluvčí Národní agentury pro komunikační a informační technologie (NAKIT) Lukáš Trnka.

Pořadatelé přitom evidentně považují za bezinfekční očkované. To je blbost a samo ministerstvo zdravotnictví potvrdilo, že očkovaní bezinfekční nejsou. Ani omylem.

Kromě toho, ani vakcinace ohrožených osob nevede nezbytně nutně k ochraně všech těchto osob, neboť některé očkovány být nemohou, případně jim očkování potřebnou ochranu neposkytne.“

A podobně zde:

Potřebnost nošení ochranných prostředků dýchacích cest ve vnitřních prostorách v případě přetrvávajícího zvýšeného výskytu případů onemocnění covid-19 a v souvislosti se šířením varianty delta i u plně očkovaných osob zmiňuje i poslední doporučení Střediska pro kontrolu a prevenci nemocí Spojených států amerických (CDC), jelikož v případě nákazy touto variantou může i plně očkovaný člověk onemocnění šířit dál.

Každý pořadatel, který tvrdí, že očkovaní bezinfekční jsou, tedy lže a zásadně ohrožuje lidské zdraví. Proto je prosím žalujte nebo jim aspoň posílejte dotazy a nenechte je na pokoji. Tohle považuju doopravdy za důležité.

%d bloggers like this: