Jistě jste zaznamenali množící se zprávy o surovém testování seniorů v domovech a LDN, zkrátka v zařízeních sociální péče. Každý soudný člověk ví, že do takového ústavu se zpravidla dostanete tehdy, když už se o vás vaše rodina nechce nebo v některých případech skutečně doopravdy nemůže postarat. Současně jste v takovém stavu, kdy buď vaše tělo nebo vaše mysl nebo obojí odmítá poslušnost a jste v podstatě vydáni na milost světu okolo sebe, aniž byste se mohli bránit.

A přesně tyto lidi si vláda vybrala jako terč pro své testy. Nevědí, jak se bránit, mohou být slabí, křehcí, rozrušení, vyděšeni a zmateni, nevědí, co se děje a proč. I kdyby to věděli, prakticky se bránit nemohou. Už na to nemají energii a nemají kontakty se světem „tam venku, kde by snad mohla být i pravda“. Jsou izolovaní a pomalu umírají na puklá srdce. To oni jsou skutečnou vizitkou zrůdných aktivit lidí, kteří se považují za ty odpovědné. Jsou výsledkem naší „ochrany.“

V mnoha těchto zařízeních pracují ženy, které nejsou za svou dřinu řádně ohodnoceny a současně takové, kterým péče o náročné klienty nevadí a musí je i naplňovat, jinak by to ani nemohly dělat. Jedna z těchto dam se nehodlá jen tak smířit s tím, že se má podrobovat nesmyslným zásahům do tělesné integrity. Proto se obrátila na Městský soud v Praze a žádá, aby bylo přezkoumáno mimořádné opatření, které jí nařizuje se neustále testovat.

Žaloba je spojena s předběžným opatřením a o výsledku vás budeme informovat.

Jestliže je bude vláda nutit podstupovat co pět dní mimořádně nepříjemné a invazivní výtěry z nosohltanu (navíc jen jako „orientační“ antigenní testy, kde se výsledky v řadě případů ještě musí „potvrzovat PCR testy), nedivili bychom se, kdyby brzo daly výpověď a našly si místo, kde se prostě budou mít lépe a kde budou muset mnohem méně pracovat. Jen nám není jasné, kdo pak bude v LDN pracovat. Ministr Blatný, bývalý ministr Prymula, politik Kubek nebo teoretik Flegr to asi nebudou.

Věříme, že kdyby stát fungoval a byl schopen zajistit ony mytické testy ze slin, nikomu ze zaměstnanců by to zas tak moc nevadilo, protože by samozřejmě chápali, proč to dělají (v domovech snad mají testy smysl, jakkoli jsou jinde zcela mimo) a jedno malé uplivnutí pro vládu by jim ani tak nevadilo (a možná by ho činili i s gustem). Vedle toho by ale stát musel konečně zajistit důstojnou a funkční izolaci nemocných, je-li nutná, a nikoli cpát bezpříznakové lidi do špitálů jen proto, že je nikde jinde nechtějí.

Stát ale nic takového neudělal, pořídil leda nekvalitní testy odkudsi z Asie, u kterých neznáme ani složení ani možná rizika pro organismus a které se provádějí nechutnou a nešetrnou metodou. Stát předvádí jen aroganci a povýšenost moci. Za to si nezaslouží loajalitu a je nezbytné, aby se lidé neustále pokoušeli výkonnou moc utrženou z řetězu usměrnit pomoci soudů.

Dnes totiž mnozí zcela bezostyšně hovoří o tom, že by se měly testovat i děti před tím, než půjdou do školy. Totalitní smýšlení už není vůbec třeba skrývat. Je to neuvěřitelné, kam jsme se dostali. Proto jsme velmi vděčni všem odvážným, kdo se bijí nejen za sebe, ale za nás za všechny a jsou ochotni jít k soudu a svým jménem bojovat za svobodu, spravedlnost a za naši budoucnost. Je pro nás ctí takové lidi zastupovat.

%d bloggers like this: