Právě jsem dopsala žalobu proti testování na dětských pobytových táborech. Můžu vám říct, že už se cítím být značně unavena, asi jako Bilbo Pytlík, když se cítil jako kousek másla namazaný na příliš velký krajíc. Pořád a pořád a pořád dokola psát, že není možné, ani kdyby zde byla epidemie španělské chřipky, zavádět opatření pošlapávající lidská práva, pořád a pořád a pořád stahovat obrázky dokládající, že se skutečně neděje nic zvláštního, a zemřelo-li 0,09% lidí v průměrné věku cca 79 let s iks vážnými nemocemi, fakt, ale fakt se nic zvláštního nestalo a už vůbec ne nic, co by odůvodnilo šílené restrikce a absolutní zničení společnosti, to dá jednomu zabrat.

Nicméně jsem tedy chtěla především informovat, protože jinak bych stejně psala dokola to, co jsme psala už loni v dubnu, že žaloba vbrzku pošupajdí na NSS a já se jdu věnovat svojí milované práci ze starého světa – stavební uzávěře.

A neuzapomeňte si přečíst, hahaha, že už se zase chystá nouzový stav. No já se picnu! A navíc tu kromě delta máme zbrusu novu lambdu (já se tu řeckou abecedu na starý kolena naučím!). Je z Jižní Ameriky (únavné, proč ne z Austrálie nebo Antarktidy?) a údajně je nakažlivější než delta, která byla nakažlivější než britská, která byla nakažlivější než brazilská, která byla nakažlivější než základní čínský virus. Uf. No doufám, že tahleta lambda bude mít zajímavé příznaky. Když se delta projevuje rýmou, tak u lambdy by tedy aspoň mohly slzet oči nebo něco podobně závažného!

Je mi předem moc líto toho člověka, kterému jako prvnímu rupnou nervy a dá Vojtěchovi do kokosu. Tohle totiž fakt nemůže skončit dobře.

%d bloggers like this: