Možná si pamatujete, že mně i Davidovi loni v srpnu nějaká novinářská pipina, konkrétně Karolína Šimková (teď už to její jméno zveřejním), z Aktuálně.cz napsala, že se nám zakazuje psát další blogy. Důvodem bylo, že prý mají moje texty „nevhodnou formu“ a že si jiní blogeři (osobně si myslím, že to byli hlavně dědci, co na Aktuálně pořád sází ty svoje nesmysly a kteří se do mne pořád naváželi, jak to ostatně dělají doteď i jiným) stěžují. Hmm, a to jsem tenkrát ani nepsala o kojotech. Tak co těm starým klobásám vlastně vadilo?

Teď Aktuálně.cz zakázalo psát i Tománkovi a Hnízdilovi. Závidím jim, že obdrželi konkrétnější důvody pro vyhazov!

Doplňuji: dle informací od šéfíka Aktuálně to schytala i Hamplová. Ježkovy voči, to jsem se ale zasmála. Šéfík Aktuálně píše: „V kritické situaci, ve které se nyní nacházíme, kdy během epidemie koronaviru reálně umírají lidé.“ To si chlapec nemoudrá ještě nevšiml, že lidi umírají poměrně často? Ach můj bože, lidi, fakt nechte Aktuálně být. Nedávejte takovým špatným a mimořádně hloupým a nečestným lidem sílu.

Pan Hnízdil tenkrát Šimkové napsal e-mail, ve kterém se nás zastal, ale nemělo to efekt. Vedle toho měl pro nás správnou radu – publikujte jinde. To jediné je totiž správná cesta. My s novináři už vůbec nekomunikujeme, nebavíme se s takovým póvlem. Mnozí z nich to už vědí a na soudních jednáních se ani neodváží Davida na něco zeptat. Hehe, tím se třeba já soobně dobře bavím. Myslím si, že by se s nimi neměl ztrácet čas nikdo, komu záleží na svobodě a demokracii a kdo má rovnou páteř. Komunikovat s médii je jako být kolaborant. Vykašlejme se proto na blogy na Aktuálně, fakt je nikdo, ale nikdo chytrý a dobrý nepotřebuje. Ať se tam Honzák s ostatními nad klávesnicí tím vztekem a nenávistí třeba uprská k smrti. Koho to zajímá?

A jestli si ti blbouni z Aktuálně myslí, že zákazem publikování na jejich webu se nějak razantně sníží dosah, tak se pletou. Jsem na všechno sama a píšu ve volném čase, a přesto Stav bez nouze svůj dosah má.

%d bloggers like this: