Žijeme skutečně v Ko*otistánu, který nemá s právním státem co do činění. To je holý fakt. Čím dřív ho přijmete, tím lépe vám bude a tím efektivněji se zvládnete připravit na to, co přichází (pokud to vůbec jde).

Nikde jinde než v Ko*otistánu by se totiž nemohlo stát, že by byly žádosti o informace pojímány jako sabotáž, kvůli které zase nějací lidi umírají. Bla, bla, bla. Tohle už je skutečně ubohý argument. Na informace o tom, proč jsou zcela zásadně omezována naše práva a proč možná bude vbrzku uvalen na neočkované dobrovolnou vakcínou totální lockdown jako v Rakousku, mají lidé právo. Kdybyste lidem skoro dva roky nelhali a nezacházeli s nimi jako s trestanci, nemuseli byste čelit jejich oprávněnému hněvu, víte, úředníčci?

Bohužel, přesně tohle ta naše – a nejen naše – (j)elita chtějí: vyvolat občanskou válku. Podporují zlo, nenávist, odpor… i tímto počinem Vojtěch vyvolá další a další zlo. Prosím, pokud můžete, nedávejte protivníkům energii. Nedovolte, abychom si my lidi šli skutečně navzájem po krku. Není to dobrá cesta. Prosím, nevyzývejte k nesnášenlivosti a agresi. To nepotřebujeme. Lepší je si ze všeho dělat legraci. Jsem přesvědčena, že dělat si ze všeho srandu, to je to, čím my Češi porážíme zloduchy.

Mimochodem, zajímalo by mne, jak se rozezná taková zbytečná žádost od užitečné…

Na krajské hygienické stanice přišlo na deset tisíc „zbytečných žádostí“ od iniciativy Zlatý špendlík. Informoval o tom ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, podle kterého kvůli těmto dotazům končí v nemocnicích více lidí nakažených covidem. Resort proto podá na iniciativu Daniela Landy trestní oznámení pro podezření ze sabotáže.

Je to vážně strašně směšná reakce ze strany zpěváka a jeho ministerstva. Za chvíli bude asi sabotáží i podávání návrhů na zrušení ko*otských mimořádných opatření… já bych navrhovala, aby byla rovnou zrušena i veškerá jiná lidská práva, než ta, která zatím exekutiva za tichého souhlasu soudu rozcupovala. Zrušme to, stejně je to jen na efekt. Konečně budeme vědět, že máme totalitu a bude to tak nějak snazší…

Lidi, na tomhle případu je podle mne taky velmi dobře vidět, jak hloupé je pořád dokola podávat trestní oznámení. Nevede to k ničemu a naopak hrozí, že se obětí státních zástupců a trestního stíhání stanete sami. Nepodporujme řešení situací skrze aplikaci trestního práva. To do dobré společnosti prostě nepatří.

Mnohem vtipnější než se trápit s vypisováním žádostí o informace a podávání trestních oznámení by podle mne bylo volat švestky, aby sbíraly ty nechutné infekční roušky. Haha, bavím se, jen na to pomyslím.

Ještě o jednu věc bych vás chtěla poprosit v souvislosti s tímto přitroublým krokem ministra. V článku na Idnes se píše:

„Chtěli bychom poprosit, pokud dostanete SMS s linkem na sebetrasovací formulář, vyplňte ho. Pomůžete nám tak lépe ustát útok a ochránit více lidí,“ uvedl tým.

Nikomu NIC nevyplňujte – trvejte pevně na vydání správního rozhodnutí. Jen ať se tlusté hajzlbáby z hygien pěkně zapotí. Nedejte jim nic zadarmo. O tom, že máte právo na správní rozhodnutí, kterým jediným můžete být uvaleni do karantény, rozhodl zcela jasně Nejvyšší správní soud.

%d bloggers like this: