Zase jsem se docela dobře pobavila nad jedním obsahem, který nejspíš frčí na českých internetech. Jsou to jakési pindy Googlu o tom, co je a není dovoleno sdílet na Youtube o koronaviru. Podezírám Google, že si ten přitroublý seznam vymyslel, aby udělal z naprosto normálních lidí, kteří taková nablblá videa netočí ani nešíří, úplné kretény, kterým je možno se vysmívat proto, že na základě naprosto racionálních důvodů vyhodnotili, že se nebudou prostě proti covid očkovat, neb je to u nich zbytečný počin. Jednoduše – když se neočkujete, jste naprostý ko*ot, který šíří podobné bludy a tmářství, proti kterému pak musí nebohé YT brojit a mazat to.

Přestože se nad seznamem válím smíchy, jedna věc mne zaujala:

Neměla by být cenzurovaná vládní videa o tečce?

Současně je ale v oněch legračních požadavcích YT toto:

Milý Google, nemůžeš si tedy vybrat? Jsou vakcíny dobrý nebo špatný? Fungují nebo ne? Jsou nebo nejsou zaručenou metodou prevence? Jsme v realitě a ne v islámské Trilogii, podle které je vždycky možné to i to.

Samozřejmě mne nechává naprosto chladnou to, že prý Google jako něco cenzuruje. Podle mne je to jednoduché – když se vám to nelíbí, nesdílejte věci na YT, nepoužívejte FB. Copak musíte? Já ne. Stejně jako nekupuju ty odporné hadry v HaM a jiných trapných kšeftech, nechodím na kafe do Starbucks, nejím u mekáče a nepotřebuju chodit do hospod, kde po mě chtějí testy, kašlu i na YT. Stejně jsou ta videa totální ztrátou času. Radši vezmu psa, děti a půjdu ven.

%d bloggers like this: