Včera jsem si na Facebooku Zdravého fóra všimla výzvy odborníků ze SMIS. Protože mi přišla smysluplná (až na všelijaké špendlíky), dovolím si na ni upozornit, kdybyste to třeba od ZF nezachytili.

Výzva zde.

Vyplatí se sledovat i web SMIS.

Díky Eleutherii, že to pořád někteří lidé s bojem o svobodu nevzdali. Jen škoda, že se tohle prostě nedělo v potřebné míře před rokem a půl. Totalita už mezitím stihla zapustit kořeny a zničit duše lidí. Nedokážu pochopit, proč lidi mlčeli. Prostě ne. Vy snad ano?

P. S. A ano, vím, že je na konci v textu zase ten zpropadený Žlutý špendlík, na něj mám názor stále stejný (a ne pozitivní), ale říkám si, že nezavrhnu všechny jen proto, že podlehli jakémusi mámení… doufám, že se brzo ukáže, jak se věci mají a taky si říkám, že na omluvu za zmýlenou (tj. víru ve Žlutý špendlík) není nikdy pozdě. A taky doufám, že to podivné propojení nepovede k diskreditaci dobrých snah a myšlenek. Na závěr doufám, že spálené prsty povedou k tomu, že lidi budou víc přemýšlet o tom, s kým se propojovat a s kým ne. (Současně je možné, že si budu sypat za pár měsíců, až to Landa všecko vyhraje, propojí, spojí, udělá obří demonstraci a všechno objezdí na motorce, popel na hlavu a budu se někde v koutku kát za svoji zpupnost a nedůvěru ve vyšší dobro. Já ale nedokážu těm, kdo se prohlašují za spasitele a proroky, věřit.)

%d bloggers like this: