Je to až s podivem, ale ve vyhlášce, která řeší odškodňování za očkování, je zahrnuta i vakcinace na covid. Nevím, jestli je to dobře nebo úplně blbě. Vzhledem k tomu, že stát pro svoje občany nikdy a ze zásady nic pěkného nedělá, k první variantě se jaksi přiklonit nemůžu. Mám z toho mrazení v zádech.

Vyhláška k dispozici zde.

Jaké následky covidí imunizace se budou odškodňovat (za peníze daňových poplatníků, že) a jaké negativní účinky vakcín nejde zamlčet ani za spolupráce kdejakého „odborníka“ nebo médií?

Nic z toho nechcete zcela zbytečně (ano, kvůli očkování na chorobu se smrtností jako chřipka to zbytečné podle mne je) mít a těch pár šupů od státu vám zničené zdraví nevynahradí. Otázkou navíc je, jak se bude odškodňovat smrt způsobená vakcínou. Já sama na vakcínu prost ě zvysoka kašlu a nikdo mne nedonutí k tomu, abych se tomuhle ubohému systému podvolila. Samotná včelička“ je mi více méně ukradená, ale ne to, co s sebou nese, co podstoupení imunizace znamená. Podvolení. To mi nikdy lhostejné nebude.

Odškodnit lze samozřejmě i jiné následky, ale u těch už bude muset poškozený dokázat, že byly způsobeny vakcínou, což se za spolupráce mafie bílých plášťů a farmalobby běžnému smrtelníkovi těžko podaří.

Otázkou podle mne zůstvá, jak přesně se v případě covidího očkování budou odškodňovat příbuzní. Bude to zřejmě jinak tam, kde je očkování povinné a kde dobrovolné (ale beztak bude brzo povinné pro všechny pod hrozbou nelidských sankcí, tak proč to řešit).

%d bloggers like this: