Volební kalkulačku zná asi dost lidí. Já sama jsem pro ni několikrát měla „tu čest“ vytvářet otázky, proto si troufám tvrdit, že jsem k tomu systému tak trochu přičuchla i z druhé strany. Nikdy bych se podle ní neřídila (no, já vím, to se mi to kecá, když nechodím volit), protože nesnáším, když se někdo snaží manipulovat tak očividně mými názory. Dost na tom, že to tolik subjektů dělá skrytě.

Moje volební kalkulačka (když jsem prokousala přes tuny nablblých otázek) dopadla následovně:

No, asi zůstanu věrná Masarykovým humanitním idejím.

Kromě volební kalkulačky máme na scéně dlašího úžasného rádce pro ty hloupé masy. Volebního průvodce má i Rekonstrukce státu. Sice tomu spolku nevěřím nos mezi očima, a mám pro to velmi dobré důvody, ale přiznám se, že jsem se na průvodce přesto mrkla. Chytří právníci a další odborníci z Rekonstrukce už udělali práci za vás. Ani klikat nemusíte a dokonce není třeba ani vyvíjet myšlenkovou aktivitu. Prostě jen souhlaste a hoďte tam ten hlas.

Lidi, jestli k volbám doopravdy půjdete, prosím, myslete na to, že to všechno se pak bude dít vaším hlasem. Přeju vám, abyste v tom marastu volili tak, abychom si za pár měsíců či let nervali vlasy z hlavy a nepřáli si, aby nás radši kolonizovali Marťani (v kalkulačce je otázka na to, jestli má ČR kolonizovat Mars, tak proto tato poznámka).

%d bloggers like this: