Když nás, nevěřící ve svatý covid, celý podzim, zimu a jaro posílali do nemocnic, smála jsem se tomu. Co bych tam asi tak mohla vidět jiného, než standardní obraz z JIP a ARO – nemocné lidi na prahu smrti. Musím vám ale říct, že po dnešku mě tam nikdo nedostane ani párem volů! Důvodem je děsivé prohlášení Vojtěcha o tom, co způsobuje očkování – z vakcinovaných lidí zbývají v nemocnicích jen kousky.

V nemocnicích je teď dejme tomu 60 lidí. Deset procent z tohoto celku je 6 kusů. Jedno procento je 6/10 z dospělého člověka. Uf. Už to je hrůzná představa, ale když pomyslím na to, že z očkovaných je v nemocnicích jen pár promile (tj. tisícin celku), či zlomky procent, jak to charakterizoval vrchní zpěvák a právník, tak jen lapám po dechu. To připojili na ventilátor paži? Žaludek? Nebo třeba jen…? Ach bože!

Promiňte mi tenhle článek, ale nemohla jsem si zkrátka vůbec pomoct. Když jsem četla další ze série propagandistických bludů na Seznamzprávy, říkala jsem si, proč proboha nepracují ti „novináři“ aspoň pořádně. Napíšou-li text s názvem „Mezi nakaženými v Česku převažují lidé bez očkování, ukazují nová data“, pak by si měli dát aspoň pozor, aby nestříleli do vlastní nohy:

Za pozornost totiž stojí tato pasáž z článku:

Za období posledních čtyř týdnů se nově nakazili zejména lidé bez očkování a bez imunity po prodělané nemoci. Od poloviny července do 14. srpna představují 70 procent ze všech nově nemocných a v absolutních číslech jde o 3 992 lidí z 5 667 nově nakažených. Dalších téměř 15 procent připadá na lidi po první dávce vakcíny.

Takže fajn, to zní dobře: 15% z nově „nakažených“ představují zřejmě plně očkovaní, i když to samozřejmě mohou být zčásti i ti slavní chránění majitelé nicneříkajícího pozitivního PCR testu (a to jen ti odhalení, což bude jen menší část lidí). Očkovaní (a PCR chráněnci) se totiž nejspíš testují jen tehdy, když je jim fakt zle a doktoři je hodlají „léčit“, proč by jinak na testy lezli. Znamená to, že tyhlety vakcinované časované bomby skutečně jen tak volně pobíhají mezi námi, motají se kolem drahocenných ohrožených a zranitelných, klíďo píďo roznáší virus a ještě mají privilegia. Přitom já se svou starou krevní skupinou mám možná menší pravděpodobnost, že se nakazím a budu šířit, než kdejaký očkovanec. To jsem to dopracovali, že ústavní soudci?

P. S.: Jak se vám líbí nadpis ve stylu Seznamzpráv? Dobrý, ne?

%d bloggers like this: