Že naše vláda systematicky a zcela nepokrytě pracuje proti občanům, jsme si od jara 2020 už zvykli. Člověk aby se dnes a denně chystal na další podlý útok. Po zákonu o očkování proti covid a po snaze novelizovat zákon o ochraně veřejného zdraví tak, aby všechny pravomoci v době strašných epidemií získal jen hlavní hygienik, tu máme další křivárnu.

Vláda dnes schválila návrh novely krizového zákona. Tato změna by umožnila tvrdě pokutovat podnikatele, kteří by porušovali nesmyslná a strašně hloupá koronavirová opatření.

Více si přečtěte zde.

Bulvár o tom psal např. zde.

Vláda po Sněmovně chce, jak jinak, že, aby ten veledůležitý návrh, další hřebík do rakve podnikatelům, projednala ve stavu legislativní nouze, jinak jistojistě zemře mnoho koťátek, možná i nějaké štěňátko.

Jsme moc rádi, že nás šašci ve Strakově akademii tak pečlivě sledují, novela totiž přišla pár dní po tom, co jsme napsali podnikatelům, že se nemusí žádných pokut, kterými tak trapně hrozí Blatný, vůbec bát. (Tohle je nadsázka, vím naprosto přesně, že to není kvůli nám, ale díky odvážným kavárníkům a hospodským, kteří se nebojí policajtů).

NÁŠ ČLÁNEK O TOM, ŽE HOSPODÁM POKUTY NEHROZÍ, SI PŘEČTĚTE ZDE.

Vláda tímto svým krokem přiznala, že v současném krizovém zákoně pro podnikatele žádné tresty neexistují. Tak otevřete hospody a vykašlete se na ty panáky ve Strakově akademii. Jinak, slušněji, se to už vážně napsat nedá, to vám řeknu.

HLAVNĚ ALE BOJUJTE SAMI ZA SEBE. PODNIKATELÉ, KAVÁRNÍCI, HOSPODŠTÍ, HOTELIÉŘI, MAJITELÉ TANEČNÍCH STUDIÍ, SAUN, BAZÉNŮ, FITNESSCENTER A JINÍ – NENECHTE SI TO KONEČNĚ LÍBIT. PIŠTE, VOLEJTE POSLANCŮM A SENÁTORŮM A BRAŇTE SE. JDE O VAŠE PENÍZE, O VAŠI BUDOUCNOST, O VAŠI RODINU. MOŽNÁ UŽ MOC JINÝCH ŠANCÍ MÍT NEBUDETE.

%d bloggers like this: