Už jsem psala, že jsem podali další žaloby proti testování dětí. Jedna z nich stojí na argumentaci, podle které je absolutní libovůle, jsou-li školní testy nařízeny ve všech okresech, když v některých nejsou vůbec nemocní.

Zdroj: stránky MZdr

Dnes jsme se dozvěděli, ž z rozhodnutí nejvyšších velitelů boje s pandemií, že od zítřka děcka nemusí mít roušku. Sice se nic moc nezměnilo, mnozí učitelé se asi budou klepat strachy jak ratlíci, když musí být s tím odporným toxickým odpadem s krycím názvem „děti“ v jedné místnosti bez zázračného spásného nástroje, ale co – vláda řekla, tak je to holý fakt, o kterém se nešpekuluje a hlavně se nesmí nic zpochybňovat.

Postup vlády je přitom zarážející – vždyť je to jen pár dní, co se Zdravé fórum dozvědělo, že to tady všecko řídí příroda (je to obehraná varianta na loňskou Hamáčkovu hlášku, že to diriguje virus). Tak jak je možný, že lidé mohou jen tak mýrnyxtýrnyx přestat používat to nejpodstatnější?

Proč jsem ale dala blogu název takový, jaký má? Protože v situaci, kdy ministerstvo řeklo, že roušky nejsou všude potřeba, protože jejich použití nevyžaduje epidemiologická situace, jak by mohly být ve školách virem nepolíbených nutné testy? Jsem opravdu zvědavá, jak se s tímhle ořechem soud popere a vřele děkuji vládě, že nám poskytla cennou munici. To se jen tak nevidí, taková velkorysost!

%d bloggers like this: