Možná, že se chtějí ministři nechat hibernovat, možná si členové kabinetu chtějí nasyslit zásoby, možná, že Vojtěch musí přivyknout tvrdšímu klimatu v severských oblastech (ale možná, že zase nikam nepofrčí), kdo ví. Člověk je ale v dnešní době obezřetný a když vidí, že vláda dnes schválila nákup mrazáků, hned myslí na Micíka. Brr, to je den, to je den, co se to na nás přihrnulo!

Zdroj: Vlada.cz

Když si „listuju“ Seznamzprávami, upřímně se děsím toho, co se zase média spolu s politiky v čele tentokrát s Válečkem chystají spáchat. To bude výživný podzim, tipla bych. Snad už budu na venkově, kde je taky velký mrazák plný letních zásob, sklep s bramborama a babiččiny zásoby mouky a jaru a bot ještě z doby, kdy se věci podle té staré paní dělaly pořádně (rozuměj před Sametem).

V Itálii se totiž zavádí covid pas jako prostředek přístupu k zaměstnání a obživě (bez nich nedostanou zaměstnanci ani floka) a údajně jsou proti jen fašouni, ostatní si v novém krásném světě libují. Na Ukrajině kvete černý obchod s certifikáty, tak ještě máme naději. U nás se neděje nic zajímavého, jako vždy tu chcípl pes. Teda krom těch mrazáků! Nevíte náhodou, kdo je vládě prodá? Jen aby do nich byly sakra ty čipy.

%d bloggers like this: