Věřím, že by Janu Hnízdilovi ani paní Haně Zelené nevadilo, že si dovolím upozornit na skvostný text, který jsme dnes se zpožděním objevila na blogu Jana Hnízdila (to víte, od doby, co mi Aktuálně zakázalo kvůli tomu, že žalujeme stát za nesmyslná a ničivá opatření, psát můj vlastní blog, nechodí už na stránky toho bulváru tak často).

Přidávám na ochutnávku krátkou citaci: „Diagnostiku infekčních nemocí je nutné neodkladně vrátit do ruku kvalifikovaných lékařů, kteří budou pomocná vyšetření indikovat a jejich výsledky interpretovat na základě pacientových příznaků a výsledků ostatních laboratorních vyšetření. Je nejvyšší čas přestat mrhat drahými PCR testy v neindikovaných případech a přestat počítat „pozitivní případy“ bez klinického kontextu. Je nejvyšší čas protestovat proti testování bezpříznakových jedinců. V opačném případě nebude v budoucnu problém si vybrat jakýkoliv jiný virus a stejným způsobem začít hon na pozitivní, testovat zdravé, lehce nemocné, těžce nemocné i umírající. Ve všech skupinách budou pozitivní a pandemie s milióny mrtvých je tu zpět.

P. S. Drazí ústavní soudci, až budete rozhodovat o tom, jestli se tentokrát přikloníte ve věci nouzového stavu na stranu pravdy a spravedlnosti, přečtěte si to.

%d bloggers like this: