Včera jsem se vážně „pobavila“ nad smrští komentářů typu „musíme se spojit“. Kdy a jak jsem dostala takovou šanci? No přece na FB Pro Libertate, přičemž příspěvky Pro Libertate rozhodně nebyly zdrojem oné švandy.

Nejprve byl na daném FB zveřejněn tento příspěvek:

Vzhledem k tomu, jaké subjekty pořádaly onu nešťastnou demošku a kdo na jejich akcí vystupoval dříve a jaké kecy vedl, jsem si říkala, že to je tedy dosti nerozumný krok, který bych já po trpkých zkušenostech už neudělala, záleží mi totiž dosti na dobré pověsti a konzistenci názorů na svobodu a právo, mezi které se rozhodně neřadí spolupráce s Vandasem a jemu podobnými. Doufala jsem, že se nestane nic příšerného. Marně. Šibenice obletěly celou zemi a možná i zahraničí. Další rána mému dvouletému boji byla úspěšně zasazena.

Jsem proto ráda, že Pro Libertate vydalo následující prohlášení, za které sklidilo od mnoha ťupíků s názorem „musíme se spojit se všemi, teď nejsou názory důležité, v jednotě je síla“ pořádnou čočku.

Už jsem o tom přitroublém sjednocvání psala tolikrát, že mi přijde naprosto zbytečné podrobně vysvětlovat můj postoj.

Jsem ale ráda, že když je něco doopravdy přes čáru, tak se k tomu vyjádří i jiní. Vyprdněte se na spojování, bojujte sami za sebe. Nepotřebujeme většinu, jen ukřičenou menšinu, která hájí pravdu, rozum, svobodu, radost a soucit. Bez šibenic, bez Vandase.

%d bloggers like this: