Slibovali jsme, že doplníme spisovou značku k naší nové ústavní stížnosti, abyste se mohli připojit a napsat Ústavnímu soudu, proč by měl začít konat a konečně hájit naše práva. Jenže nemůžeme – na Ústavním soudu nefunguje ani přidělování spisovek.

Jak se připojit k nové ústavní stížnosti si přečtěte zde. Je to fakt jednoduché.

Je obvyklou praxí, že Ústavní soud přidělí spisovou značku podané stížnosti druhý den a informuje o ní stěžovatele. To se nestalo. Další den jsme tedy na Ústavní soud volali. Prý nemají lidi, někteří nepracují, je pátek a možná to bude v pondělí. Na celém soudě nebyl ani nikdo kompetentní, s kým by se problém dal řešit.

Soudci se asi zavřeli před strašným smrtícím virem kamsi do sklepa, jsou to holt chrabří ochránci ústavnosti a českého lidu. Ostatní pracovníci soudu asi tráví čas na tzv. homeoffice, který je pro mnoho zaměstnanců placených ze státní kasy spíš vítanou dovolenou. Občan si může stěžovat tak leda na lampárně.

Nakonec vám asi nezbude, než se řídit příkladem Plukovníka: dělejte si, co chcete. Známý filosof Sokol, který se po léta tvářil jako morální autorita a mnoho lidí ho tak snad i vnímalo, vám k tomu doporučuje: hlavně se nenechte chytit a když už vás fízlové lapnou, řekněte jim, že je to prkotina. Mnozí se asi definitivně zbláznili. Máme si tedy zvyknout na anarchii? Můžeme už jít rabovat?

P. S. Tu spisovou značku pro vás nějak vybojujeme.

%d bloggers like this: