Jak víte, snažím se již dlouho u NSS vybojovat ochranu našeho životního prostředí, klimatu, zdraví a života před pandemickými plasty. Tisíce tun respirátorů, ústenek, testů a fetišoblečků, do kterých se oblékají zdravotníci má neuvěřitelný environmentální dopad. NSS mi, jako u všeho ostatního ukazuje setrvale prostředník s tím, že je „epidémie, néasi ty krávo, sis ještě jako nevšimla?“ a dokonce se už ani neobtěžuje napsat ani to blouznivé odůvodnění, které ke svým blábolům připojoval dříve. Prostě už kašle na všechna pravidla toho, jak se má vykonávat moc soudní.

Myslím si, že zbytečně vyprodukované tuny CO2, všechny mimořádně nebezpečné mikroplasty a celkové znečištění životního prostředí prostě není a nemůže být odůvodněno. Buď se tedy tváříme, že ze všech sil aplikujeme Green Deal a bráníme lidem pít brčky a balit si svačinu do mikrotenu a s tím současně pak nemsíme používat respirátory, aniž bychom porovnali přínos a rizika takvého konání, nebo je všecko úplně jedno a musíme pak poslat Gretu do háje zeleného i se všemi dalšími bojovníky z Extinction Rebellion. Obojí prostě nemůže být pravda.

Tak co ty na to, Ústavní soude, ochráníš lidi před negativními dopady respirátorů a dalšího plastového bordelu na klima a životní prostředí, nebo je ti to lhostejné a prostě to necháš být, protože na životním prostředí nezáleží a změny klimatu neexistují? Nemůžeš říct, že má dopad jen automobilový průmysl, který je třeba zadupat do země, ale tisíce tun zbytečně generovaných plastů jsou úplně cajk a je lhostejné, koli lidí bude kvůli nim nemocných či dokonce v brzké budoucnosti mrtvých. Se laskavě konečně vzpamatuj, zamysli se a začni se chovat tak, jak máš, enbo to rovnou zabal. lidem asi bude bez tvé existence lépe…

%d bloggers like this: