Před spaním jsem byla zvědavá, jak to nakonec náš hlavní zpěvák, tajtrlík a právník v jednom skoulel se zahájením školního roku. Ulevilo se mi, že jsem stále dostatečně ochráněna, neb školní fakani se budou testovat třikrát a v hospodách smí u jednoho stolu sedět jen šest lidí (namísto dosavadních čtyř, což pochybuju, že někdo věděl a když věděl, tak dodržoval).

V reálném světě samozřejmě budeme nadále proti všem těmhle békovinám žalovat jako diví a budeme to brát sakra vážně, ale dovolte mi, abych se před spaním trochu zasmála. Zabrousila jsem totiž do diskuse na Idnes pod článkem „Žáci se musí třikrát otestovat, rozhodla vláda. Rozvolnila akce i restaurace“. A tam na mne čekal POKLAD.

Video z filmu Monty Python a Svatý grál, se slavnou scénkou, u které jsem se nasmála, až mne bolí břicho, najdete zde.

Nemám vůbec žádnou úctu k justici a se soudci už komunikuju v podstatě jen na úrovni grotesky (což je dle mého skromného, ale pravdivého názoru přiměřené jejich vystupování), proto až budu psát žalobu na některé z nablblých opatření, lidi, já tam tuhle citaci z MP prostě dám. To si nemůžu odpustit. A teď, protože mi dochází data, jdu vážně na kutě.

%d bloggers like this: