Člověk by se dobře bavil, kdyby byl pouhým divákem této pandemické tragédie. Bohužel jde o životy lidských bytostí, které jsou drceny až k nesnesení. Nedivila bych se, kdyby z toho všeho opravdu někoho trefil šlak. Co se mi ale zdá více než příšerné, je to, že ve chvíli, kdy se stále častěji mluví o negativních vlivech očkování na „srdce“, se v médiích vyrojí bláboly o tom, že srdeční potíže jsou způsobeny nově vymyšlenou „postpanedmickou stresovou poruchou“. To vše namísto toho, aby se o případných negativnch účincích informovalo a aby se řešily případné kontraindikace, existuje-li nebezpečí.

V Británii je touto „postpandemickou komplikací“ ohroženo přes 300. 000 lidí, kteří prý mají nově problémy s nejdůležitějším orgánem v těle. Bizarní, absurdní, šílené, psychedelické… v dnešní době však zřejmě normální.

Now a leading NHS mental health services provider and senior vascular surgeon, Mark Rayner, says Brits are facing a ‚trauma timebomb‘ that will see them at risk of heart disease and fatal heart attacks due the effects of PPSD (Post Pandemic Stress Disorder). He said that over 300,000 Brits face heart related issues because of PPSD and that means a rise of 4.5 per cent in cardiovascular cases nationally. Mr Rayner, former senior NHS psychological therapist and founder of EASE Wellbeing CIC estimates that around three million Brits are already living with PPSD and said unless something is done, many people will be at serious risk of heart failure.

Kdybych byla očkovaná, asi by se mi dosti špatně spalo. Tedy ne že by se mi jako neočkované spalo dobře. Možná mě taky trefí šlak a bude. Jen asi nemám post stres, protože se mi nezdá, že už by bylo po všem. Trpím jen prachobyčejným nonstop stresem. Už skoro dva roky…

%d bloggers like this: