Schillerová konečně nelže! Bez slaďounkých řečí a bez mazání medu kolem pusy přiznala, že vláda záměrně a bezostyšně rozšlápla podnikatele. Proč ne. Stát si nejspíš peníze vytiskne nebo použije ty, se kterými hrajeme Monopoly.

„My jsme to učinili právě proto, že se objevovaly různé spekulace, a vždycky v každé takovéto krizové době, já si to pamatuju z dob povodní, máte vedle těch slušných lidí, kterých je zaplaťpánbůh většina, máte černé pasažéry. A vůči těm samozřejmě stát se vymezí, to znamená, že my jsme chtěli zamezit těm nejednoznačným výkladům, proto je to podle zdravotnického zákona,“ pravila ta naše úžasná ministryně.

Milí zlatí, když platíte obří daně, jste na finančním úřadu vítaní. Když od státu očekáváte řešení, jste černí pasažéři. Podvodníci, lháří, zloději. Schillerová není sama, kdo si to myslí. Stejně o vás smýšlí předseda Advokátní komory. Vzpomeňte si na to, až budete příště jak cvoci vyplňovat složité růžové formuláře.

„Stát se nemůže vykroutit z odpovědnosti za škody, které vznikly v souvislosti s nouzovým stavem.“Více o tom, co si o náhradách škod myslí třeba advokátka Daniela Kovářová si přečtěte zde.

Nástup k totalitě je rychlejší, než se zdálo. Zadrátované hranice, přes které se nedostanete, i kdybyste chtěli z tohoto Kocourkova emigrovat. Bez nějakého racionálního důvodu (v době online komunikace) vláda zařízla i samosprávy.Zastupitelstva nesmí rozhodovat a řídit obce. Vše jde do rukou moci výkonné. Dobře. Poslanci se sami dobrovolně rozpustili a nechali nás v drápech exekutivy. Dobře.

Babiši, kdy můžeme čekat armádu ve velkých firmách?

Začíná vám být zle? Asi to nebude čínským virem. Národe český, co ještě vydržíš?

%d bloggers like this: