Dnes mne doopravdy pobavil příběh otylého Slováka Tibora, který leží chudáček v nemocnici a bez kyslíku by se udusil. Má ale čas a chuť natáčet videa, což je obvyklá činnost všech pacientů, kteří akutně s vážnými problémy pobývají ve zdravotnickém zařízení. Na Tiborovi je dále zajímavé, že se sice nachází ve špitále „připojen na kyslíku“, ale může být ve svém umolousaném tričku a těsných kalhotách, které zdůrazňují jeho tučný břuch, a na pupku chovat mobil. Jsem ale jen odporný hnidopich, když na dramatu hledám chyby, protože důležité je jen jedno: Kdyby Tibor mohl vrátit čas, očkoval by se!

Zdroj Novinky.cz

Tibor není sám, kdo je nad hrobem, a přesto myslí na druhé a varuje je, aby nebyli lehkovážní nebo nedůvěřiví jako oni, a raději se očkovali. Už kvůli dětem, chápejte! V Americe, kde delta kosí a drtí zejména nevěřící a vzpouzející se Floriďany, se to obézními „vzkazovači“, kteří mají smrt na jazyku, ale hrdinně volají domů, jen hemží. My se o nich dozvídáme díky Aktuálně.cz (zdroj printscreenů).

No tento pán aspoň dodržel dekorum a ohákl se do andělíčka. Vypadá to mnohem profesionálněji!

Druhý pán je uzavřený v jakési kukani a zvenku na něj mává jeho nešťastný synek nevědouc, zda tátu ještě někdy obejme…

Mimochodem, co to tam ten konzervativní pán má v krabičce za pochoutku? Hamburger?

Drama završila uplakaná obětavá zdravotní sestřička, která je jistě řádně opíchaná zepředu i zezadu. Proč nám ty srdceryvné události sděluje z auta (a opět v umolousaném triku), to netuším. Je ale dobře, že si udělala červené oční stíny, to vypadá hned dojemněji.

Lidi, vážně na tohle někdo skočí?

%d bloggers like this: