Jak víte, my s Davidem zbytečně nekecáme, ale makáme, až do roztrhání těla. Díky tomu se Davidovi dnes podařilo dosáhnout óóóbrovského úspěchu – NSS si pospíšil a v polovině října potvrdil, že testování dětí na letních táborech bylo – světe drž se – nezákonné.

Člověku je hned líp po těle i na duši, když ví, že justice funguje a jeho práva jsou ochráněna v okamžiku, kdy jsou zásadně porušována, viďte?

Předmětný problematický bod napadeného opatření, na kterém tehdy celé pitomé testování stálo, byl zrušen už v září 2021 na základě jiného návrhu proti témuž opatření. Soud se tedy nijak zvlášť nenamáhal a nic světoborného neřekl. To, že děti nemohly jet kvůli naprosté svévoli na tábory, nikoho netankuje. Proč taky. Však to snad fakani jedni vydrží. Zachrraňujeme, ne asi, jako ty seniory. Zkrátka – in dubio pro méně práce platí evidentně vždy.

Mimochodem, všimli jste si, že oslíci z vlády teď chtějí úplně zrušit antigenní testy a omezit časovou platnost PCR? Proč to tedy doteď bylo nastaveno tak, jak to bylo nastaveno? Proč se testovali zaměstnanci, děcka ve škole, proč to byla podmínka účasti na táboře, když to bylo evidentně k ničemu? Zajímá to vůbec soudce? Nebo je jim snad příjemné, že si z nich vláda dělá šoufky a že zdravý rozum je už skoro dva roky zavřený někde v sudu?

Mimochodem, jsem vážně ráda, že teď, po volbách naše suprtruper právní expertka Kovářová, bývalá ministryně spravedlnosti snad konečně dostane prostor, aby ukázala celé republice, ba i světu, jak se ta lidská práva a svobody vlastně mají omezovat tak, aby to soudy nerušily a ideálně aby se nikdo k soudu s prosbou o přezkum ani nedostal. Tohleto zbytečný souzení, který nikam nevede, protože soudcům se evidentně celý covid teror celkem líbí, už stejně začíná být krapet nudný!

Rozhodnutí je dostupné zde.

%d bloggers like this: