16. 3. 2021 budeme slavit zajímavé výročí – první rok státního teroru a epidemiologické diktatury ve jménu ochrany veřejného zdraví a záchrany životů. Během těch smutných 12 měsíců jsme zjistili mnohé o sobě, o svých (v řadě případů bývalých) přátelích, o rodině a o lidech okolo nás, které jsme dosud neznali. Byl to vlastně skvělý rok: dokázal odhalit charaktery až na dřeň, nemusíme už ztrácet čas s lidmi, kteří za to nestojí a máme prostor být s těmi, kdo jsou ryzí a báječní. Copak to není úžasné?

Protože v advokátské rodině se nemůže slavit jinak, než sepsáním pořádné žaloby, podali jsme včera večer návrh na zrušení testovacího opatření.

Díky tomu, že se nacházíme v tom dramatickém „pandemickém stavu“, obracíme se rovnou na Nejvyšší správní soud a můžeme vynechat ty ustrašené amorální „oblékače soudcovských talárů“ z Městského soudu v Praze, kteří schvalují všechno to běsnění naší drahé vlády. Nejvyšší správní soud celý rok mlčel. Neudělal zatím nic, ani pro občany, ani pro vládu. Jsme tedy hodně zvědaví, jak se (podle mne dosud nejlepší, nebo spíše jediný celkem dobrý, soud v ČR) projeví. Na čí straně bude? Na straně spravedlnosti nebo bezpráví? Možné je cokoliv. Držme si palce, aby se všechno konečně v dobré obrátilo!

%d bloggers like this: