Od počátku celé pandemické šaškárny říkám, že se celá strategie okolo covidu neuvěřitelně podobá strategii politického islámu. Mezi oběma ideologiemi je tolik styčných bodů, že jeden žasne a současně se ničemu nediví. Metody k ovládání lidstva jsou totiž stále stejné a není třeba vylepšovat to, co báječně funguje po staletí. Stačí se jen inspirovat.

Můj názor se mi opět potvrdil, když jsem četla asi tisící první článek, který se snaží předstírat, že Talibán je čiré zlo, které nemá s islámem vůbec nic společného. Tentokrát se totiž pisálek pustil do snahy vůdců Afghánistánu potřít hudbu a zpěv. Na Seznamzprávy se psalo:

Jak konkrétně se postup Talibánu liší od toho, co dělá a dělala naše vláda? Řeknu vám to – nijak. Stejné metody, stejný cíl jako islám: zničit radost, svobodu, volnost a tvůrčího a přemýšlivého ducha lidské bytosti.

Zdroj: Byznysnoviny

Na rozdíl od islámu, který svoje zákazy zdůvodňuje tím, že je to tak v Trilogii (kde jsou věci zásadně tak i tak, aby pravda mohla být jakákoliv) a že to řekl Mohammed, naši si to dokážou zdůvodnit „vědecky“. Ovšem nakonec shledáte, že ono i to expertní odůvodnění se odehrává právě a jedině v rovině slepé víry.

Zdroj: Lidovky.cz
%d bloggers like this: