Vážené a milé, vážení a milí,

dovolujeme si vás pozvat na první online setkání o právních problémech spojených s tímto prapodivným stavem nouze lidských práv a svobod.

Protože nemáme s ničím podobným zkušenost, řekli jsme si, že to zkusíme za těchto podmínek:

  1. Účastnit se může až 100 lidí. Pokud bude zájem větší, uděláme setkání víc.
  2. Vše se bude dít přes Google Meet. Odkaz pošleme těm, kdo budou přihlášeni (podrobně viz níže).
  3. Prosíme o přihlášení se přes tabulku. Uveďte prosím odkaz na Váš FB profil. Víme, že je to otravné, ale potřebujeme nějak zajistit, aby na „setkání“ byli jen ti, kdo jsou s námi na jedné lodi a žádní špehové a provokatéři nebo „odpovědní chrániči“. Pokud nemáte v „přátelích“ Vendulu Zahumenskou, ideálně si ji přidejte. Pokud máte na profilu aspoň nějaké informace veřejné, není to třeba. Pokud FB odmítáte, napište na stavbeznouze@davidzahumensky.cz. Omlouvám se, ale základní prověření je nutné. Nejsme v době, kdy lze každému důvěřovat.
  4. Vyhrazujeme si právo účastníka Google Meet z probíhajícího setkání odstranit, pokud bude narušovat jeho průběh a bude podporovat stávající opatření vlády. Stejně tak si vyhrazujeme právo zájemce na setkání vůbec nepřizvat.
  5. Seznam přihlášených je ve veřejném odkazu. Přihlášení je dobrovolné. Předáváte odkaz na svůj profil FB, který je volně vyhledatelný.

PROGRAM:

Nejprve vás budeme informovat o probíhajících soudních sporech a jejich výsledcích. Poté bude prostor pro vaše dotazy. Prosíme, zkuste dotazy formulovat tak, aby byly prospěšné co nejširšímu okruhu lidí. Prosíme také, abyste si přečetli informace, které jsou na webu Stav bez nouze.

KDY?

Setkání je naplánováno na čtvrtek 19. 11. 2020 od 16.00, počítáme s 1-2 hodinami.

ODKAZ

Tabulku k přihlášení najdete zde.

Budeme vděčni, když se setkáme co nejdřív i osobně, tak, jak se na lidské bytosti sluší a patří. Rádi bychom naplánovali setkání s odvážnými občany naší republiky co nejdřív. V Brně a Praze.

%d bloggers like this: