S tím, jak se množí výhružky covidpasem a nehoráznou diskriminací neočkovaných (no já bych to už nazývala jinak, co třeba apartheid), by člověk byl celkem vděčný za to, kdyby mohl prodělat covid a mít protilátky. Naší rodině se ke vší smůle koronavirus na sto honů vyhýbá. Nechápu to – zázračný ochranný prostředek nenosíme, ruce si nedezinfikuju (ačkoli jsme tak až do jara 2020 činila po mnoho let), s lidmi se stýkám a nic, nic a nic. To prostě není fér.

Podle nejnovějších zjištění přitom protilátky poskytují mnohem lepší ochranu než očkování!

„Vidíme, že lidé, kteří nemoc prodělali, mají na úrovni buněčné imunity určitě lepší odezvu než očkovaní. Neříkáme, že očkovaní ji mají špatnou, ale když si to rozdělíte na nějaké hodnoty, tak se pohybují spíš ve spodní třetině těch, co nemoc prodělali,“ řekla Právu Koutná, jejíž tým průběžně sleduje vývoj buněčné imunity u očkovaných i těch, co covid mají za sebou.

Vědkyně Irena Koutná

Myslím si opravdu, že každý člověk má právo na tu nejlepší ochranu a já volím protilátky. Nechci náhražku!


Já vím, že náš stát se zatím netváří, že by protilátky uznal jako rovnocenné s očkováním (ačkoli já jsem proti tomu, aby se vůbec někde nějaké protilátky nebo očkování uznávaly jako nějaká vstupenka do jakéhosi života – do normálního života psát nebudu, protože normálního už není a nebude nic). Vím, že soudy dost těžko projeví odvahu a řeknou těm, kdo protilátky mají a soudí se o to, aby nebyli znevýhodňováni oproti očkovaným nebo testovaným, že mají právo žít. Přesto o protilátky doopravdy stojím, ale stát mi svými nemožnými opatřeními znemožňuje se promořit. Pche.

Protože jsem dospěla už před mnoha týdny k závěru, že psát normální žaloby nemá význam, když vidím, jací soudci o nich rozhodují, říkala jsem si, že se zkrátka trochu pobavím. Že už budu psát jen žaloby, které jsou stejně absurdní jako přitroublá opatření. A tak se po vousové a klimatické žalobě asi pustím do žaloby za právo na protilátky.

Já vím, že tahle žaloba je taková bezvýznamná blbůstka a že má přednost evropská občanská iniciativa proti covid pasům, na které jsme ještě nezačala pracovat. Ta je ale trochu složitá (už jen to správně vymyslet), a tak si moje mysl hledá snazší a zábavnější úkoly. Promiňte jí to.

%d bloggers like this: