Tyjo, dnes jsem se dozvěděla šokující informaci: „Počet úmrtí na tuberkulózu poprvé za deset let vzrostl, uvedla WHO. Viníkem je pandemie covidu“! Věřím, že po právu koukáte jako já! Jsem vyděšena, žádám, aby stát přijal okamžitá opatření, zejména aby zavedl TBC pasy, jinak strašně, ale strašně riskujeme, zvláště v situaci, kdy se víc jak deset let na TBC neočkuje!

Že to není žádná prča, zcela jasně vyplývá ze zpráv ČT:

Souchotiny, úbytě či bílý mor – to všehno jsou jiné názvy tuberkulózy (TBC), nemoci, která byla do poloviny 20. století po moru a neštovicích třetí hlavní metlou lidstva. WHO ve své ročence k tuberkulóze uvedla, že na tuto bakteriální infekci loni zemřelo 1,5 milionu lidí, což je mírný nárůst oproti předchozímu roku, kdy na tuberkulózu zemřelo „pouze“ 1,4 milionu lidí.

No to je horor! To si jako můžeme dovolit, abychom neřešili nemoc, která se ve světě rozmáhá a na kterou ročně umře tolik nebohých lidiček?

Na ČT se dále dozvíte:

Tuberkulóza je nemoc, která lidstvo trápí od jeho počátků – důkazy o existenci této infekční choroby byly nalezeny už v egyptských mumiích a vědci se domnívají, že tato nákaza zabila více lidí než kterákoli jiná v dějinách. I v současnosti tuberkulóza běžně zabíjí více lidí než AIDS a malárie a nevypadá to, že by se lidská imunita za tisíce let naučila s ní bojovat lépe než v době pyramid. WHO uvedla, že v roce 2020 bylo mnohem méně lidí diagnostikováno s TBC. Bylo jich 5,8 milionu oproti 7,1 milionu v roce 2019. Organizace současně odhaduje, že zhruba čtyři miliony lidí mají tuberkulózu, aniž by u nich byla diagnostikována. V roce 2019 takových lidí bylo odhadem jen kolem 2,9 milionu. Právě horší diagnostika nemoci je přímým důsledkem světové pandemie – lékaři přesměrovali své zdroje na novou nemoc.

Aby toho všeho děsivého nebylo málo, TBC přenáší bezpříznakoví jedinci, kterých je asi 1/4 populace! ČT o tom informuje s vážnou tváří, tak to tak je a basta fidli do povidlí:

Tuberkulózu způsobuje bakterie, která často napadá plíce; onemocnění je vysoce infekční, když nakažení zakašlou nebo kýchnou. Zhruba čtvrtina světové populace má latentní infekci TBC, což znamená, že jsou nositeli bakterie, ale nejsou nemocní. Nákazu však mohou přenášet. U lidí, kteří mají bakterii v organismu, je pravděpodobnost pět až deset procent, že se u nich vyvine choroba.

Lidi, tohle nemůžu nechat jen tak. Už už píšu žalobu na testovací opatření, že je naprosto nepřiměřené, neb zohledňuje jen jednu jedinou nemoc. Musíme přece testovat na TBC? zavést znovu povinnou vakcinaci, opíchat všechny aspoň 6x a nikomu, kdo nemá TBC pas nedovolit, aby vycházel z domu. Ještě bude kašlat a smrkat a drze šířit!

Více o již podané spalničkové žalobě zde.

%d bloggers like this: