Právě jsem obdržela SMS od lékaře, že má prakticky připravené poučení pro sepsání tzv. dříve vysloveného přání, kterým se chystám odmítnout veškerou nemocniční péči (tj. nebudu zabírat lůžko), když dostanu covid. Dala jsem si pivo na oslavu. Bylo opravdu dobré, stejně jako moje rozhodnutí. Dnes nebo zítra nejpozději si sepíšu tzv. dříve vyslovené přání, jak jsem už psala.Nemocnice mne nepřijme, pokud dostanu covid a budu potřebovat ty jejich slavné ventilátory nebo jinou léčbu kvůli covidu. Doufám, že aspoň v mrazáku se pro mne místo najde a přinejhorším moje tělo prostě spalte a klidně hoďte do Svratky. Je to jen tělo, i kdyby nasytilo divoké kočky, je to fuk. Možná by to bylo lepší, spalování vznikne zbytečné CO2 a budu mít ještě po smrti černý puntík za emise.

Jsem opravdu „hrdá“ na to, že jsem Češka. Žiju díky tomu ve státě, který mne svojí šikanou donutil odmítnout lékařskou péči, i když hradím jak blázen zdravotní pojištění. Jsem „hrdá“, že jsem Češka, protože díky tomu mám kolem sebe spoluobčany, kteří tohle všechno svojí laxností dopustili. Jsem „hrdá“ na to, že jsem Češka, protože díky tomu žiju v demokratickém právním státě, kde mám přístup ke spravedlnosti a ochraně před zvůlí státní moci. Jsem „hrdá“ na to, že jsme Češka, protože máme skvělé soudce, kteří se rok a půl starají o lidská práva a svobody. Je mi na blití z toho, že jsem Češka.

Možná, že nechápete, proč dříve vyslovené přání sepisuju. Podám na základě toho žalobu, že si přeju, aby na mne nedopadaly koronovirové restrikce, když už jsem se pod nátlakem vzdala nemocniční péče. Budu po soudu žádat svobodu výměnou za svůj život. Nebojím se covidu, nebojím se toho, že možná umřu, bojím se jen toho, co jsme přichystali dětem. Když jsem četla, že v Rakousku chystají zákazy jen pro neočkované právě proto, že ohrožují systém zdravotní péče (ačkoliv je to lež jako věž), je mi jasné, že odmítnout onu nemocniční zdravotní péči pro případ covidu je jediná cesta. Strčte si to za klobouk, milí zlatí, všechno to vaše bezpečí. Nestojím o to, chci jen a pouze svobodu. Nebo smrt.

%d bloggers like this: