Je to tak, správného chlapa aby člověk pohledal. Máme tu v podstatě jen fousaté bandy změkčilých popíječů nejrůznějších „kapučín“ a popřípadě ufňukané pány bojící se o své vlastní životy. Snadné časy holt plodí slabé muže. Proto musíme být vděční za tuhle těžkou dobu, protože máme naději, že vytvoří muže silné. Jinak bude na ženách, aby se postaraly o své děti a o lepší svět. No, přinejhorším to zvládnou. Jako už to mnohokrát zvládnout musely.

Naštěstí se i v našem národě ještě pořád dá najít pořádný a nebojácný chlap. Jako třeba autor skvělého článku na „Portálu pro aktivní seniory“. Dovoluji si citovat:

„Podle mého teď nejde o to, jakou profesi zastával nový kandidát na ministra zdravotnictví. Důležité je, aby to byl moudrý člověk, který bude „na lékárnických vahách zvažovat“ nová opatření tak, aby nenadělala daleko větší škody, než sám covid 19. Hlavně by měl daleko více věnovat pozornost mladé generaci! Vzešli jsme z přírody, která má své zákony nastavené tisíce let stále stejné! Při každém ohrožení druhů se pomáhá na prvním místě mláďatům, nikoliv starým jedincům! Neberte jim proto jejich mládí, protože ho neumíte nikdy vrátit!“

Celý článek s názvem „Přání jednoho (ne)ohroženého seniora: Pošlete děti a studenty do škol, nechte je sportovat a normálně žít“ si přečtěte zde.

%d bloggers like this: