Prymula, Maďar, prodejní novináři a lékaři podporující týrání lidí a šíření strachu a další sobečtí a do sebe zahledění lidé, kteří jen ničí náš národ, decimují občany ve jménu totální války s virem a ochrany jakési malé skupiny obyvatel (která snad ani nemůže, je-li příčetná, takovou ochranu žádat, protože tím ničí své vlastní potomky) na úkor nás všech ostatních, by se měli pokorně omluvit, přiznat se ke zločinům, kterých se dopustili a strávit zbytek života ve vězení.

Tři skvělí odborníci (a ano, Prymulo, zblázni se vztekem, ale jsou to tebou jediní uznávaní odborníci – epidemiologové, kteří na rozdíl od tebe vystudovali opravdu kvalitní univerzity) sepsali deklaraci požadující ukončení koronavirové hysterie, paniky a hlavně šílených restrikcí společnosti.

Za „Prohlášením z Great Barringtonu“ stojí:

Dr. Martin Kulldorff, profesor lékařství na Harvardské univerzity, biostatistik and epidemiolog se specializací na detekci a monitorování šíření infekcí a hodnocení bezpečnosti vakcín.

Dr. Sunetra Gupta, profesorka Oxfordské univerzity, epidemioložka se specializací na imunologii, vývoj vakcín a matematické modelování průběhu infekčních onemocnění.

Dr. Jay Bhattacharya, profesor Lékařské fakulty Stanfordské univerzity, všeobecný lékař, epidemiolog, ekonom zdraví a odborník na oblast veřejného zdraví se specializací na infekční onemocnění a zranitelné skupiny obyvatel.

V prohlášení mj. stojí: „Těm, kdo nejsou ohroženi, nechť je okamžitě dovoleno žít zcela normálně. Aby se onemocnění nešířilo lavinovitě, postačí jednoduché hygienické návyky jako mytí rukou a zůstat doma, když se člověk necítí dobře. Školy a univerzity je třeba otevřít pro běžnou prezenční výuku. Neomezeně mohou probíhat také volnočasové aktivity jako sport. Mladí lidé bez zdravotních komplikací ať chodí normálně do práce. Restaurace a další služby ať mají otevřeno. Umělecké produkce, sportovní a kulturní aktivity se mohou konat bez omezení. Lidé s vyšším rizikem se jich mohou zúčastnit, jak budou sami chtít, a společnost jako celek se bude těšit ze skupinové imunity, kterou mladí a silní ochrání slabé a nemocné.

Howgh. Konec šaškárny, konec politického teroru.

Své podpisy zatím připojily tisíce lékařů a desítky tisíc občanů. Připojte se i vy.

%d bloggers like this: