Občas zabrousím na FB (nechápu, že tam ještě tolik subjektů funguje, ale když chci vědět něco o jejich činnosti, holt musím). Dnes jsem po času jukla na Občanskou neposlušnost, protože jsem měla tušení, že tam bude něco o školách a taky že jo. ON uvádí, že podali žádost o informace k plánovanému průběhu roku 2021/2022 a obdrželi následující odpověď od zločinců z MŠMT:

Zdroj: FB Občanská neposlušnost

Popravdě to není žádná novinka, podobné kroky musel očekávat každý, kdo má všech pět pohromadě nejpozději v dubnu (já jsem o tom psala tedy až 31. 5., no, vím, zpoždění, taky nejsem nejostřejší tužka v penálu). Proto jsme taky vzali děti do domácího vzdělávání (a toho, že nebudou ve spárech těch ubohých hloupých a nemorálních „pedagogů“ vážně nelitujeme). Ostatně MŠMT se těmto nápady vůbec netají, o chystané segregaci dětí psalo už před časem.

Více o manuál MŠMT zde.

Ještě chci dodat jednu věc. Vím, že vás to trápí. Mne moc, mám o svoje děti obrovský strach. Bojím se, co za zrůdný svět je čeká. Vypadá to, že se lidstvo nikdy, nikdy nepoučí a každý další nápad z (ne)mocných hlav je pro lidstvo ničivější. Ale i když mi napíšete tisíc e-mailů s dotazem, jak děti chránit, nejsem schopna vám dát odpověď. Soudíme se už rok a půl a soudci rozhodně nejsou na straně dětí. Ústavní soud jim dost jasně vzkázal: „Fuck-off, smradi hnusní, a neotravujte. Máme zde vyšší zájmy, než vás a vaše podělaný životy.“ (Pardon, ale to se jinak nedá napsat.) Vzdělání holt není pro všechny, ale jen pro ty, jejichž rodiče umí snadno ohnout hřbet a líbat ruce panstvu (my jim sice vzdělání platíme, ale máme držet pusu a krok).

Já sama si samozřejmě myslím, že je to diskriminace, týrání, nelidské a ponižující zacházení a můžu k tomu napsat další stovky stran, ale k čemu to bude? Počítáme s dalšími žalobami, ale ani těm nedávám valnou naději, stane-li se na podzim třeba to, že začnou umírat očkovaní, o kterých se bude říkat, že jsme je nakazili my, neočkované zrůdy, inkubátory mutací. Mám často pocit, že jsme prostě jen hračky osudu, zkrátka jako v řecké mytologii, kdy si nikdo nemohl být jistý přízní bohů. Možná, že se moje černé úvahy nenaplní a všechno doopravdy dobře skončí a pravda zvítězí. Zatím se to ale tak rozhodně nejeví.

Doporučení pro podzim je tedy jediné: pokud to jde, zařiďte si okamžitě domácí vzdělávání. Pokud to nejde, modlete se, nejlépe k Eleutherii, bohyni svobody (a současně nám pošlete podpisový arch, abychom konečně mohli založit náboženskou společnost).

Víte, co je pro mne úplně nejtěžší? Po tomto šíleném roce a čtvrt mám strašný problém snést lidi, kteří mají tohle všechno na svědomí (a tím nemyslím Babiše nebo Vojtěcha, ale ty obyčejné poslušné občany, kteří vymění svobodu za kus žvance a slíbeného bezepčí). Strašně těžce se mi funguje ve společnosti, která je plná zlých a lhostejných a líných lidí, jimž se tohle všechno snad i líbí. Opravdu nevím, jak se s tímhle tíživým pocitem popasovat.

%d bloggers like this: