Doufám, že si soudci a všichni, kdo strčili hlavy do písku, nebo lépe zacpali si ústa rouškou, začínají konečně uvědomovat, co svým zbabělým jendáním způsobili.

Před časem jsem psala o tom, že nás nejspíš čeká bídný, krutý a neveselý život pod taktovkou tzv. progresivistů, liberálních levičáků nebo jednoduše novodobých komunistů, jak chcete, pokud se konečně nevzpamatujeme. Mířili jsme do jámy lvové už dávno, covid to jen urychlil. Zakončila jsem text těmito slovy:

Jestli někomu připadá, že nouzový stav a to, co teď zažíváme, je věc dočasná a že něco vyřeší vakcína, tak jste vedle jak ta jedle.

Dnes shodou okolností napsali prakticky totožné komentáře Ondřej Šmigol z Echa a Vladimír Pikora z Reflexu. Jak je vidět, lidem začíná docházet, že to celé je pořádný prů…švih. Kéž by se ti, kdo to ještě mají v hlavě v pořádku, konečně hromadně postavili proti něčemu takovému. Žít v novodobém socialismu pod trvalým dohledem a pohrůžkou tvrdých trestů, to bude ale radost.

Reflex: S covidem za lepší svět. Levičáci vám cestovat stejně nedovolí, i když bude proočkováno

Mám dojem, že i v roce 2022 bude politiky řečeno, že tu sice máme vakcíny a většina z nás si už koronou prošla, ale i tak je to nebezpečná nemoc, navíc máme i jiné nemoci, a bude tedy bezpečnější, když budeme nosit roušky dál. A podobně, jako jsme rezignovali na to, že v letadle nesmíme mít vlastní vodu, při kontrole sundáme boty a jdeme skoro do spodního prádla, necháme si i roušky. Přeci je to prý bezpečnější.

Echo: Míříme k trvalému lockdownu

„Myslím, že s covidem je tu nebezpečí, že pokud nikdy nezmizí nebo zmutuje nebo dorazí jiný virus s podobnou dynamikou, tak se ocitneme v polotrvalém stavu, kdy bude normou to, co teď děláme – když to nastane, máme lockdowny, nouzové zákony, odebereme parlamentní jemnosti, jako jsou kontroly, debaty, hlasování,“ tvrdí Wagner. Vývoj mu dává za pravdu.

%d bloggers like this: