Dnes jsem se dostala k dalšímu důkazu o tom, jak odporná indoktrinace probíhá na školách. Jsou-li vám vaše děti milé, dávejte na ně pozor. Sice se nedá ničemu divit, žijeme-li vprostřed války, ale přesto se člověku ještě tají dech nad tou hrůzou…

Předchozí text o ideologické výchově mládeže si přečtěte zde.

Tentokrát Třebechovice pod Orebem, zdrojem je místní zpravodaj. Pokochejte se tím, CO vaše děti ve škole pod bdělým okem pedagoga dělají!

Nejprve si přečtěte obligátní děkovný dopis „osvobodiltelům a přátelům ze Sovětského svazu“

Abyste si dali věci pěkně do kontextu, dovolím si ocitovat z jedné diplomové práce (Petra Havránková, Komunistická propaganda v časopisu Mateřídouška (1945-1955), dostupné na webu Karlovy Univerzity)

Zdroj: Diplomová práce

Taková báseň by se dala použít i dnes, stačí změnit fotku. Dala bych tam třeba Smejkala, Flegra nebo já nevím jakého hrdinu z lékařských řad nebo třeba nějakého datového analytika.

Po krátkém historickém exkurzu si prohlédněte obraz „Koronavirus očima dětí“. Připomíná to Boschovu Zahradu pozemských rozkoší (část Peklo, samozřejmě), co? Nebo možná Škvankmajerovu Alenku, které se vážně hrozně bojím. Jestli tohle kreslily školní děti, pak jsem ráda, že mezi ně moji potomci nechodí. Je to jak z uzavřeného oddělení psychiatrické léčebny.

Na závěr můžete shlédnout umělecký záběr z testování dětí v mateřské škole spojený s pochvalou, jak to díky nezměrné poslušnosti všech krásně zvládají… k tomu nemám ani já, co bych dodala… (tohle je sice ze zpravodaje Třebechovic, ale týká se to jakýchsi Jeníkovic).

%d bloggers like this: