Sice už to začíná po roce nesmyslných opatření býti značně nezáživné, ale přesto jsme se zase hecli a napsali respirátorovou žalobu za dalšího odvážlivce, kterému není lhostejné, v jakém státě žije a bude žít.

Jsem upřímně zvědavá, jestli nám zase Městský soud v Praze řekne, že respirátory v podstatě nijak nezasahují do lidských práv a svobod že je to opatření, které nemá na nikoho žádný zvláštní dopad a vliv. Sice bez „ochrany“ neopustíte ani vlastní byt nebo zahradu, nedojdete si k lékaři, nekoupíte ani rohlík, nemůžete chodit do práce a nesmíte ani venčit psa, ale soudci jsou s tím v pohodě, však o nic nejde, ne, jen si dáte na chvilku (v práci třeba na 12 hodin a pak ještě venku) na obličej respirátor. Vždyť je to v podstatě příjemná záležitost.

Někdy si představuju, co si asi soudci, kteří o nás rozhodují, říkají. Představuju si to takto:

Jak vás to, vy ukňouranci ukňouraní asi může omezovat? To jste takoví sobci, že vám vůbec, ale vůbec nezáleží na všech těch mrtvolách, mrazácích a vůbec? Co budete říkat, až to bude vaše (!) babička? Běžte radši pomáhat těm statečným lékařům a něco jim upečte než jen škodit. Stejně je to všechno kvůli vám, kdybyste dodržovali, jsme z toho dávno venku. Navíc je tu mutace, která se šíří během pikosekund a umírají i mladší ročníky! Zdraví třicetiletí sportovci a přeživším koronavirus rozežral plíce k nepoznání! Odporní sobci, jen nás neustále obtěžujete svými vykonstruovanými podáními, namísto toho, abyste nepodkopávali nohy vládě, když se snaží bojovat ve válce s neviditelným nepřítelem!

Brrrr, teď jsem se začala bát, že na soudech skutečně může sedět někdo s takto zrůdným smýšlením. Nebylo by to nepravděpodobné. Miladu Horákovou taky musel někdo v taláru odsoudit. Jsou mezi námi různí lidé a ne zrovna hodní.

Ještě zvědavější jsem na to, jestli Nejvyšší správní soud hodlá po roce konečně začít rozhodovat nebo ne? Zdá se snad soudcům s jejich platem, který je (zatím) jistý, že se nic neděje?

Žalobu anonymizujeme a zveřejníme. Vydržte.

%d bloggers like this: