Včera jsme si zažili velmi zajímavé vyhrožování na opatření v rodinách, na základě kterého měly mít rodiny povinnost oddělit nemocného člena rodiny od ostatních třeba i na hotelu. Prymula stále nevysvětlil, jak se to vztahuje na nezletilé členy rodiny, ale chápeme, že jde o demoralizaci a vyhrožování, aby se začali ti odbojnější bát, protože přes děti se lidi drtí nejlépe. Jestli někdo nevěří, že by se stát mohl do něčeho podobně zrůdného jako je izolace dětí mimo rodiny pustit, tak ať si laskavě připomene, jak se stát choval při odebírání dětí ze sociálních důvodů. Sociální pracovnice Zubaté řádily jak černá ruka a neznaly slitování. Nebylo to tak dávno, jak byste si přáli, kdy neuklizený byt vedl k umístění dítěte do děcáku. Musíme uznat, že tato forma děšení silně zapůsobila i na nás. Děti jsou holt kvalitní nástroj boje.

Protože Taťka Šmoula dobře ví, jak děsit dělný lid a udržovat ho v napětí, strachu a poslušnosti, s dalším nápadem: můžou z vás být občané druhé kategorie.

Z obsáhlého a odporného rozhovoru pro Novinky.cz vyplynulo, že se lidé rozdělí na očkované a neočkované. Na ty, kteří budou smět žít relativně normálně v našem krásném novém světě a na ty, kteří budou spodina společnosti. Nepochybně se ještě budou dělit na ty nebožáky, kteří by se moc rádi nechali naočkovat, ale zrovna na ně ke vší smůle nevyšla vakcína. Jak by taky mohla, když stát sežene jen 3 miliony vakcín pro 10 milionů lidí? A pak na nové třídní nepřátele, tzv. odmítače.

Zvláště druhá skupina v představách Šmouly asi není ani na úrovni lidských bytostí, takže jí klidně lze upřít mnoho základních práv. Neposlušní a vzpurní mají být potrestáni! O jaké tresty půjde, si můžeme velmi snadno představit ze zahraničních médií, protože všechny státy teď postupují ve vzácné shodě.

V britských novinách se onehdy objevil článek o prvním mezinárodním Covidpassu. Pamatujete si, že na jaře, když někteří lidé varovali, že přesně k tomu to celé směřuje a na to, byli tito drsně zesměšňování a shazováni? Zatím vám stát dovolí cestovat, pokud budete mít potvrzeno, že jste se testovali. V budoucnu vám to dovolí, když budete mít v očkovacím průkazu záznam o tom, že jste očkovaní proti nejsmrtelnější nemoci světa (se smrtností asi 0, 2%, nebo přinejhorším 0, 4%).

Cestování bude jen jedním ze zákazů pro ty, kdo se nepodvolí. Nerozumíme tomu, jak je možné, že tato šílená prohlášení neznepokojují třeba soudce. Jak to, že se tohoto vyjádření nechytli nezávislí novináři (existují-li ještě) a neroznesli Prymulu na kopytech za takovou nehoráznost??? Vždyť v tomto státě taky budou muset žít a nechat zde vyrůstat svoje děti. Je jim skutečně jedno, že může existovat něco jako občan druhé kategorie, který oproti očkovaným nebude mít „bonusy“? Znamená to, že si lidé přestanou být rovni v právech a všem to bude jedno? Nedokážeme něčemu podobnému uvěřit.

Milý Taťko Šmoulo, už jsme tu měli občany druhé kategorie. Dopadlo to špatně pro ty, kdo tyto nelidské teorie prosazovali.

%d bloggers like this: