„Krasny den,
I přesto, ze s vasimi pociny souhlasím, prosím kontrolujte si, co poustite do sveta. Pak nemame byt za hlupaky, kdyz se ten text neda číst. A prosím neodpovídejte mi, ze jde o sdeleni ne o formu, tohle je mega ostuda! Posledni clanek jsem cetla o vztekle pande. Nemohu nic sdilet, musela bych se stydet. Prosím o napravu. Nejsme preci hlupáci, jak o nas tvrdi vláda a jeji přisluhovači! K.“

Prosím, jestli jste na hlavu nebo máte jiný problém, ventilujte to jinde a nepište mně. Vaše názory mne nudí, nezajímají, jsou trapné a k ničemu. Když nemáte nic chytrého v záloze, co by se dalo sdílet s ostatními, nechte klávesnici odpočívat, ju? Však blog nepíšu za vaše daně a názorů kibiců už mám za ty dva roky plné zuby…

Takže nesdílejte, když vám forma mých příspěvů trhá žíly, vždyť je to úplně jedno, ne? Svět se asi bude točit i bez toho. Jen jste tak trochu jako Aktuálně.cz.

P. S. 1: A ano, překlepy dělám. Patří to k mé osobnosti. Přemýšlím rychle, píšu rychle, blog dělám mezi tisíci jiných věcí a prostě to ke mně pasuje. Komu se to nelíbí, ať jde o dům dál. Jednoduché jako facka. Nikdo nebude plakat. Odesílatele blbých e-mailů blokuju a filtruju, jinak bych psychicky nepřežila. Jo a kdybyste si říkali, že se chovám neslušně, tak si jo. Úctu a respekt ke kdekomu obecně nemám. Sorry, to si musíte zasloužit.

P.S.2: Můžete mi někdo vysvětlit, co je s tím textem o vzteklé Pandě špatně? Čtu to už potřetí a pořád nechápu rozčilení té bytosti, co psala onen e-mail v úvodu:

Říkám si, že problém je možná v tom, že jsme si drze na svém blogu troufla odkázat na předchozí texty. Kvůli tomu, že se někomu nechce číst nebo přemýšlet ale opravdu nebudu přepisovat pořád dokola, co už jsme tolikrát napsala. Stačí snad kliknout a číst, ne? Takže naposledy: můj blog je pro inteligentní přemýšlivé lidi, kteří chápou, že každý musí bojovat sám za sebe a udělat pro druhé, co je v jeho silách, dokonce i rozkliknout odkaz. Ti, co potřebují na všechno deset mustrů a tisíc vysvětlení, ať hledají jinde. Samaritán opravdu nejsem a nebudu. Už ne. Tečka.

%d bloggers like this: