To, že jsou lidé, kteří se z nejrůznějších důvodů nechtějí nechat očkovat dobrovolnou vakcínou proti nemoci, o které většina lidí ani netuší, že ji prodělala, porůznu uráženi, je již folkórem dnešní doby. Hromadné označení odmítač nebo odpírač už se stalo součástí češtiny a nepochybuji, že i jinde ve světě dělají média vše pro to, aby co nejvíc podporovala nenávist vůči této různorodé skupině obyvatel. Co mne ale strašně baví, je kňourání mnoha „expertů“ o tom, že my, odmítači, nějak benefitujeme z toho, že ostatní jsou proočkovaní. Řekla bych, že je to zcela evidentní lež, nebo aspoň obrovský omyl.

Nejnověji si můžete poslechnout jedno video na Aktuálně.cz.

Chápu samozřejmě, co tím autoři hluboké myšlenky chtějí říci a obecně s ní i souhlasím: kdyby se skutečně naprostá většina lidí neočkovala proti vážným nemocem (zde si povšimněte adjektiva), tak bychom asi skutečně mohli být svědky toho, že děti budou mít obrnu anebo i ony slavné vymýcené pravé neštovice. Já sama si myslím, že jsou díky očkování skutečně některé velmi těžké nákazy upozaděny a nemusíme z nich mít takovou obavu, jako naši předkové, kterým málem každé druhé dítě umřelo. Šlo ale o VÁŽNÉ A PRO MNOHO LIDÍ SMRTELNÉ NEBO POŠKOZJÍCÍ nemoci. Covid tuto charkteristiku nesplňuje. A ne, ani těch dramatických 30. 000 mrtvol mě nepřesvědčí o opaku a ano, a klidně to řeknu do očí těm, jimž někdo na covid umřel, protože je to prostě pravda. COVID NENÍ VÁŽNÁ NEMOC A NENÍ PRO SPOLEČNOST PROBLEMATICKÁ. Problém jsme z ní udělali my, resp. naše pošahané vlády a ti, kdo jim to dovolili. Tečka.

Jestliže si tedy upřesníme tento prostý fakt – že covid není pro společnost prakticky nijak zajímavý. Dokonce ani k tomu obávanému přehlcení špitálů by nedošlo, fungovali-li by řádně praktici a kdyby se neposkytovala péče každému, u koho už taková „péče“ nebyla lege artis, tj. přinášela víc utrpení a škod než užitku. Stačilo, aby se prostě vzácné zdroje nepřidělovali všem a kdybychom se smířili s faktem, že holt nastávají v lidském životě situace, kdy dojdeme na druhý břeh a ani deset ventilátorů nás od smrti neuchrání, zvláště máme-li už chabé a nemocné tělo a věk odpovídající naději dožití nebo ji překračující.

Dobře, máme zde tedy nemoc, která není pro naprostou většinu lidí nebezpečná a která by mohl projít společností prakticky bez větších dramat, kdybychom je sami nevyrobili. Proč by pak proboha měl někdo neočkovaný benefitovat z toho, že je zde jakási proočkovanost? Pochopte, pane Černý a další vám podobní hlasatelé apokalypsy, že je mnoha lidem naprosto lhostejné, jestli covid dostanou, protože pro ně neznamená prkaticky nic. Dokonce kupř. já sama jsem už díky vaší šikaně a upírání práv a degradaci na jakýsi objekt vládnutí bez lidské důstojnosti dospěla k záěvru, že jsem ochotna podepsat „revers“, kterým dovolím andělům v bílých pláštích, aby mne nepřipojovali na žádnou ventilaci, kdyby mne přece jen ten ubohý koronavirus sejmul tak, jak to milují svědci covidovi.

Jsem plně přesvědčena, že nepožívám absolutně žádného benefitu z toho, že se někteří naočkovali, protože mám covid úplně na háku a je mi ukradený. Není pro men ani pro mé děti nebezpečný. Kdyby byl, samozřejmě bych se očkovala, protože bych očkování vyhodnotila jako výhodnější chování. Co mi naopak jedno vůbec není, to je rakovina. Zrovna teď jsem se dozvěděla, že na ni umřela moje známá, máma dvou malých kluků. To je smutná smrt. Ne ta, která chodí po domovech pro seniory. Jen škoda, že na rakovinu aktuálně dost pečeme a zdroje na její léčení jsme prošustrovali v náhradách podnikatelům, kteří nesměli zcela nesmyslně pracovat nebo v nehorázných platbách za covidová lůžka.

Nelžete proto prosím. Řekněte raději na rovinu, co je vaší motivací a proč děláte, to, co děláte. To bude mnohem přínosnější. Vyhrožování povinnou vakcinací si strčte za klobouk. Já vím, že nejste, pane Černý, právník, ale jen jakýsi filosof. To vás omlouvá, ačkoliv byste možná neměl kecat do práva, když nejste onen slavný expert. Já se domnívám, že povinná vakcinace je jedné řešení, protože s chutí zaplatím pokutu deset tisíc za to, že jsem příkaz neposlechla, a nebudu si už tohohle debilního státu všímat. Přečtěte si laskavě rozsudek ESLP k povinnému očkování. Dost těžko zdůvodníte, proč neočkování vážně těžké nemoci jako je obrna v podstatě státu nevadí s pakárny jako je covid se míní zjevit.

Lidi, nebojte se podobných špatných proroků, pevně doufám, že brzy přijde čas, kdy se celá situace vyjasní a kdy se dokážeme vypořádat se všemi, kdo nám, lidem, jen škodí.

%d bloggers like this: