Prosím, prosím, prosím, nepište nám nic o trestních oznámeních. Já teda nevím, co si neprávník představuje, že se s takovým udáním jako děje. To si fakt třeba myslíte, že se tím v politicky řízené pandemii bude někdo zabývat? Že je na to nějaká politická objednávka? Že se státní zástupci přetrhnou ochotou a budou něco vyšetřovat? Nebo že něco učiní policajti? Ti stejní, co týrali lidi na ulicích skrz roušky? Aha. To jste vážně tak naivní?

Já sama jsem byla v jednom okamžiku slabá, a to tehdy, když se šílenec Felgr otřel o děti. Ten kocouří muž požírající parazity se mi nelíbil, a tak jsem podlehla svojí hlouposti a TO napsala.

Jak dopadlo, vidíte zde. A ono je to vlastně doopravdy dobře, protože verbální činy by neměly být prostě trestné, s tím se má společnost i soudy vypořádat

Neprávníci musí vědět, že po podání TO se prostě nemusí stát vůbec nic. Nikoho vaše naštvání nemusí zajímat, nikdo se jím nebude zabývat. V totalitě, ve které žijeme, to platí samozřejmě dvojnásob. Nebo si snad myslíte, že se disidenti jako měli bránit trestními oznámeními na bolševika? Hahaha. Jasně.Jestli tomu věříte, tak pak podávejte trestní oznámení i dnes.

Víte, ono je strašně snadné něco jako TO sepsat. Nevyžaduje to žádnou námahu ani erudici, prakticky to nic není. Jen je to naprosté plýtvání energií a je to obchod s nadějí. Trestní oznámení dnes nezmůžou vůbec nic. Tečka.

Více o celém postupu po podání nějakého TO zde.

Co čekat od podání TO se dozvíte zde. (Já říkám nic, je to jen směšné plácnutí do vody, které nikdo nevidí, ani neslyší).

%d bloggers like this: