Když si čtu stále psychedeličtější příspěvky na blozích na Aktuálně, říkám si, v čem sakra ten můj blog tak vadil, že si zasloužil zákaz? Tohle fakt, ale fakt nechápu. Pořád nerozumím důvodu, který mi tehdy Aktuálně sdělilo:

V posledních dnech nám přišlo několik stížností na Vaše texty z řad čtenářů i blogerů. Stížnosti se týkaly především formy, jakou jsou Vaše názory dlouhodobě prezentovány. Po přezkoumání a pečlivém zvážení jsme došli k závěru, že takový obsah neodpovídá tomu, co Aktuálně.cz představuje a jako takový proto již nebude pod značkou Aktuálně.cz vych

To se moje texty vážně tolik svou odpornou formou odlišovaly od ostatních? V čem? Nicméně tohle nemyslím jako lamentaci, jen jako zamyšlení a připomenutí poněkud bizarních manýrů jednoho média. Vždyť díky tomu jsem dokázala vybudovat web Stav bez nouze a na něm už brzo budeme slavit 2 000 000 přístupů!

Můj bývalý nešťastný blogísek (brrr, to je slovo!), který byl trnem v oku mnoha bytostem, najdete tady. Už je sice docela zastaralý a za některé texty (za jejich naivitu) bych si dala nejradši facku, ale co. Chybami se člověk učí.

%d bloggers like this: