Před pár dny mne moji milí přátelé požádali, zda bych na blogu nezveřejnila jejich fotky, na který jsou nazí do půli těla. Dost jsem se podivila. Poslali mi k tomu i vysvětlující informace. Dočetla jsem se, že má jít o jakousi „studentskou iniciativu“, která má připomenout Válkovi, že vystupoval proti povinnému očkování. Nejdřív jsem byla nadšená, ale pak jsem se podrobněji dívala na onu Změnu Matrixu a nějak se mi to nepozdává, to vám řeknu. Na blogu se mi je tudíž nechtělo podporovat, ale zase jsem nechtěla zklamat přátele, kterých se povinné očkování týká. Tak jak na to, krucipísek, přemýšlela jsem několik dní.

Nakonec mě to před chvilkou trklo! David totiž právě poslal na NSS fakt vymakanou žalobu na výjimku z očkování kvůli výhradě svědomí (no aby taky žaloba nebyla geniální, když jsem ji psala já!). Jak víte, já sama si vůbec nemyslím, že jde o jakési šáhlé očkování. Jsem přesvědčena, že jde od počátku o naše hodnoty, o lidskou svobodu, důstojnost a o to, v jaké společnosti budeme žít a jak se budou mít naši potomci. protože ještě pořád máme šanci na to, aby vyhrála pravda (i když je ta naděje stále slabší), řekla jsem si, že mám možnost vyzkoušet si, jak daleko ze své komfortní zóny zvládnu vystoupit. No, moc mi to nešlo, to vám povím. Na druhou stranu je mi přece jen 40, mám dvě děti a víc by být odhaleno už nemělo. I lidská důstojnost má své hranice.

Na podporu lékařů, sester, policistů, vojáků a jiných, kteří mají být donuceni k očkování, můžete udělat leccos. Můžete se klidně vysvléct se do půl těla, nebo třeba celí, i když je to v mrazu nepříjemné. Myslím ale, že existuje mnohe lepších způsobů, jak bojovat s hydrou.

Doufám, že moji odvážní přátelé nebudou muset nic podobného dělat. Věřím, že se budou moci soustředit na léčení lidí a ne na takové kraviny, jako je boj s idioty ve vládě. Přeju jim hodně štěstí a zdaru! Kéž vydrží neočkovaní a svobodní a kéž se mohou vysvlíkat už jen tehdy, když budou doopravdy chtít a ne kvůli tomu, že soudy pro občany nic neudělaly.

Mimochodem, jsem tak ráda, že si můžu zase rýpnout do toho šaška Válka. Žalobu jsem na něj nakonec nepodala, nechtělo se mi s takovým ko*otem ztrácet zbytečně mnoho času. Je totiž tak hloupej, že to prostě celý zpacká i bez mého přičinění. Vždyť ani nechápe, co je to výkon lidských práv… chudák.

%d bloggers like this: