Haha, kauza blogů na Aktuálně.cz se vyvíjí více než legračně. Jak jsem čekala, krom Honzáka přispěchali na podporu drzých manýrů šéfíka Aktuálně další dědulové.

Konkrétně Štern, který se to, že je žalobníček a práskač, ani nestydí zveřejnit:

Před časem jsem napsal redaktorovi blogů na Aktualne.cz, že jsem znepokojen některými články pana Hnízdila a Tománka, které dle mého nesplňují elementární požadavky na věcnou a pravdivými argumenty podloženou diskusi. V jejich článcích se bezostyšně manipulovalo fakty s jediným účelem za každou cenu dokázat, že nemá cenu nosit respirátory a nemá cenu se očkovat a že lidé mají svobodu se nenechat očkovat.

Je vážně normální, že si chlap narozený v roce 1953 stěžuje jak klučík v mateřské škole, když se mu, bůů, bůů nelíbí cizí názory?

A nezklamal ani Chýla známý tím, že jeho blogy jsou v podstatě jen hejty na jiné blogery.

Já vím, že oba výše umínění pánové nemají žádný vliv a jsou celkově k ničemu, proto taky nemá cenu jejich názorům věnovat byť minimum času, ale moc mě mrzí, že nám pořád schází ti moudří, kteří by lidu sdělovali něco, co má smysl číst a poslouchat. Žijeme ve smutné době, je-li k mání pouze tento divný materiál.

O to víc si pak musím vážit alespoň nějakých záblesků naděje, které na blozích Aktuálně ve vztahu ke kauze zákazů publikování:

Jaroslav Kuchař

Zdeněk Koudelka

Martin Hála

Doufám, že jsem někoho dalšího nevynechala. Moc jich není, že? A abych nebyla nespravedlivá, ani jedna ženská. Není to s náma holt moc slavný.

%d bloggers like this: