V říjnu jsme si mohli číst polofašounské až fašounské názory jedné portugalské přitroublé babočky admirál:

Po jmenování do čela koordinační skupiny pro vakcinaci si Gouveia e Melo oblékl vojenské maskáče, které nosil během celé doby své „očkovací“ mise. „Nosím maskáče, protože tohle je pro mě válka,“ prohlásil po uvedení do funkce. „Jsem vysoký, nosím uniformu, mám velitelský hlas a jsem asertivní. Právě tyto čtyři věci mi pomáhají. Pak mám nápady, rozvíjím je a jsem jimi posedlý. Dělám, co musím, a k lumpům jsem nemilosrdný,“ popsal své „zbraně“ týdeníku Jornal Económico.

Tenhleten zelený ko*ot (pravděpodobně) s mnoha komplexy, který nosí maskáče, protože válčí s virem, jako by to nějakou RNA zajímalo, se vychloubal neuvěřitelným úspěchem: opíchal skoro celé dospělé Portugalsko.

Po dosažení 85procentní proočkovanosti prohlásil v žertu, že teď už může nechat vakcinovat leda psy, kočky nebo andulky. „Nejsem Bůh, nejsem Superman. Jsem jen člověk, který splnil své poslání,“ řekl na konci mise s tím, že válka ještě neskončila, ale alespoň první bitva je vyhraná. 

Teď mají Portugalci imunizováno skoro 90% populace, jen jim to moc nefachá. Tisíce nákaz, horor, děs a běs.

Portugalsko kvůli šíření nákazy opět zpřísňuje opatření proti koronaviru. Od 1. prosince se každý, kdo přiletí do země, bude muset prokázat negativním testem na koronavirus, i když je plně očkován. V uzavřených prostorech bude všude povinné nosit roušky, oznámila tamější vláda.

Prej ke zhoršení došlo v září, bla bla bla, kecy prdy:

Costa uvedl, že v Portugalsku dochází ke zhoršení situace od 29. září, kdy byla zrušena některá do té doby platná omezení. „Jsme tři dny nad červenou čárou více než 240 případů na 100 tisíc obyvatel,“ řekl. Tento nárůst případů měl také dopad na jednotky intenzivní péče, hospitalizace a počet registrovaných úmrtí. „Jsme lepší než většina evropských zemí, ale ne tak, jak jsme chtěli,“ dodal.

Fakt těmhle blbounům obecným ještě někdo ty kecy baští? Drama, Fénixe, mrtvoly převážené letecky do Prahy, manévry a další? Nevěřím. Prostě ne. Lidi, nedělejte ze sebe laskavě idioty. Nemáte k tomu důvod.

%d bloggers like this: