Je mi sice naprosto fuk, jak ta komedie zvaná volby skončila, ale to neznamená, že je mi lhostejné, jak moc ti pokrytci, kteří nám hodlají kecat do života, obírat nás o peníze a ničit svobodu (a to nejen SPOLU, je to jen zrovna vhodný terč, jde o politiky na jednu hromadu), lžou. Srovnejte si sami fotky s nakašírované předvolební kampaně a toho, jak se chovají lidé ze SPOLU v reálu. (Btw., skoro už nechodím do hospod, ale vím, že do brněnské restaurace U Semináru nepůjdu už nikdy).

Skoro mi to až připomíná Prymulu a ulhané primáře nemocnic. Pamatujete na pohřební projev Plukovníka Smrti?

Realita (Zdroj: Brněnský deník)

Faleš v kampani (Zdroj: ČT)

Realita (Zdroj: Brněnský deník)

Faleš v kampani (zdroj: web ODS)

Vzkaz SPOLU: „Milé děti, běžte zítra do školy, nechte se šikanovat „učiteli“ a věřte v lepší svět, kde se o vás ti milí politici, kteří dbají na vaše dobro, doopravdy postarají.

P. S.: Prosím, mohli bychom mít někdy aspoň jednoho jediného politika, který je vizuálně pohledný? Jo, i já jsem pokrytec a dívat se pořád na ty obludky mě prostě fakt znechucuje. Mám právo na politika typu Kennedyho! Vždyť se říká, že pěkní lidé jsou úspěšnější. Tak proč to krucipísek neplatí v politice? Nebo jsou tam jen samé neúspěšné příšerky? Procházet galerii SPOLU z hospody U Seminárů, to bylo za trest. To už je ta respirátorová varianta lepší. Jako v tom vousatém politicky naprosto nekorektním vtipu:

Jedna z teorií o stvoření světa říká, že pánbůh nejprve stvořil ženy a pak si pozval k sobě proroky a pravil:
„Vyberte si každý kterou chcete a jděte a založte národy.“
První si pospíšil s výběrem Kristus, po něm Mojžíš a nakonec zůstal pomalý a rozvážný Mohamed. Když si důkladně prohlédl zbylé ženy pravil melancholicky:
„Holky zahalte se a pojďte se mnou.“

Takže milí SPOLU a další politici. Zahalte se a vlezte nám na záda. Fakt se to nedá vydržet!

%d bloggers like this: