A do třetice všeho nejlepšího! Nejspíš to bude pro dnešek poslední blogový příspěvek, tak si můžete oddychnout, ale tohle mi nedalo. Pobavilo mne, když mi jedna kamarádka poslala tento screen:

V uvedeném příspěvku jsem pouze citovala rozhodnutí NSS a doplnila ho nikterak klamavým nebo urážlivým komentářem, který dokonce ani nebyl, kupodivu, moc sarkastický, posměvačný nebo jinak dehonestující. Cenzoři přesto vyhodnotili citaci z judikatury jako „ohrožující bezepčnost“. No dobře, někdy to tak skutečně může vypadat. Já se těch soudců taky bojím, co si budeme povídat. Ústavní soud rozhodně v minulých měsících bezpečnost občanů ČR ohrozil mnohokrát. FB si může holt o soudcích taky myslet své…

Článek zde.

Víte lidi, já nebudu brečet jak mimino nad tím, že nějaká korporace něco označuje za klamavé. Je mi to putna. Nesleduju, kde mi kdo virtuálně ubližuje, pokud to neohrožuje moje dobré jméno a klienty advokátní kanceláře. Proč ale tento příspěvek vlastně píšu: Prosím vás, může mi některý svéprávný dospělý vysvětlit, proč FB po tom všem ještě používá a proč dává oné korporaci sílu? Vždyť je to jako s respirátory, školami a se vším: nebudeme-li tomu dávat energii, pojde to. Tak se prosím přestaňte čílit nad tím, komu FB rozdupal bábovičky a nepoužívejte ho. Jednoduché jako facka.

%d bloggers like this: