Vzhledem k tomu, že Stav bez nouze navštěvují bdělé občanky a bdělí občané, kteří se nenechají opít rohlíkem, píšu tento článek možná zbytečně. Přesto to považuju za důležité. Poslanci proradně schválili Pandemický zákon. Komu nás prodali za 30 stříbrných? Nevím, netuším, nechápu.

Prosím, zkuste ještě psát senátorům. Pandemický zákon je mimořádně nebezpečná záležitost a nesmí projít. Je to mílový krok k totalitě a jestli se stane součástí našeho právního řádu, je dost dobře možné, že už se nikdy nevzpamatujeme a na staré dobré časy budeme skutečně už jenom vzpomínat.

Návrh toho, co psát senátorům najdete zde.

Jistě zaznamenáváte ten obří tlak a nesnesitelné lži v médiích: v nemocnicích se vrší mrtví, mísí se s živými a nikdo si nemůže být jist dnem ani hodinou své smrti. Vždyť už se „třídí“ a neposkytuje se péče a lidi se budou dusit na chodbách! Panika! Pomoc! Zachraňte nás! Spaste duše a schvalte cokoli!!!! Nebudeme protestovat. Máme tak iracionální strach ze smrti, až se jím zalykáme! I mně je velmi smutno, ale ne z toho, že se beznadějně nemocným nebude prodlužovat utrpení. Je mi strašně úzko z toho, kam jsme se za rok, kdy v tomto morálním marastu žijeme, dostali.

Jestliže to nyní vzdáme, čeká nás příšerná verze totalitní budoucnosti, nelidská, neveselá a taková, ve které se budeme muset bát každého nového dne jeden druhého navzájem. Nedopusťme to. Nebo vám se snad něco takového líbí? Opusťme už konečně ty hlouposti, do kterých jsme se nechali zaplést a začněme už konečně fungovat jako lidé a jako společnost. Začínám mít vážně obrovský strach o svoje děti… do takového apokalyptického světa jsem je přivést rozhodně nechtěla.

Poslanci schválená podoba zákona je zde.

%d bloggers like this: