Naše slavná média referovala o dnešní pražské demonstraci proti neústavním opatřením, které ministerstvo zdravotnictví chrlí jak na běžícím pásu a které soudy vytrvale a zarputile odmítají vůbec pořádně přezkoumat. Novináři mají neuvěřitelný dar překroutit pravdu, a tak to vypadá, že se na demonstraci sešli jen nějací nezajímaví odmítači čehokoli a hlavně roušek.

Ti, kdo nebaští Prymulovi každičké slovo, si snadno zjistí, že lidé demonstrují po celém světě a všude se bojuje za svobodu nás všech. Doporučujeme se zajímat a nehltat to, co je vám předkládáno.

Německo protestuje již řadu měsíců. velké byly demonstrace koncem srpna v Berlíně a Němci neustávají, protestují např. Dusseldorfu. A policajti se k občanům chovají jak k těm nejpříšernějším trestancům.

Protesty hoří v Řecku, kde protestují proti rouškám ve školách i zavřeným podnikům.

Ve Francii.

Ve Velké Británii, kde se policie chová odporně.

V Polsku.

V Itálii.

A jinde…

Vtipné je, že novináři nelení a označují protestující za neonacisty a jinou pravicovou sběř a obecně za nezodpovědné jedince, kteří nenosí masky (vždyť proti tomu protestují, žurnalisté!) a nedodržují distanc. Rétorika rozšířená po celém světě, podporovaná WHO. Dalším zajímavým počinem novinářů je snaha o snižování počtu demonstrujících. V Praze to prý bylo jen několik stovek, v Berlíně prý jen dvacet tisíc. Pravda nebo lež?

Mimochodem, novináři, nechcete se konečně přestat starat o jeden jediný virus a začít řešit jiné vážné nemoci, nebo lépe to, co skutečně ovlivňuje náš život? Třeba střety Řecka s Tureckem? Vězte, že Turecko opravdu není přítel Evropy a naší kultury.

%d bloggers like this: