O možnostech odškodňování za očkování (nejen za to covidí) jsem už několikrát psala. Představa, že někdo něco ze státu vysoudí je podle mého názoru více než lichá, ale přesto přeju všem, kdo to zkusí, pevné nervy, hodně sil a nakonec úspěch.

V ČR už pár lidí ministerstvu poslalo žádost o náhradu újmy způsobené očkováním, ale úředníci samozřejmě ukazují jen vztyčené prostředníky. Proč by jednali jinak, když nemusí, že, vždyť by byli padlí na hlavu.

Já sama doufám, že to všechno okolo negativních dopadů mRNA vakcín jsou jen výplody přebujných fantazií, ačkoliv se ve skrytu duše bojím, že ne a že budou mít nevinní lidi opravdu velké zdravotní potíže. Vakcinace tímto způsobem skutečně není prozkoumaná, i když mnozí prskají jak vzteklí syslové, když si něco podobného dovolíte říct nahlas. Netušíme, co spike protein provede s buňkami a tělem do budoucna, stejně jako vědci absolutně netuší, co se stane, když zasáhnou do lidského těla jinak než skalpelem a vyříznou vám třeba slepák. Věda není v žádném případě vševědoucí, nedá se na nic spoléhat, nelze jí bezhlavě věřit, ačkoliv samozřejmě musíme zkoušet nové cesty, byť naprosto neprošlapané, stejně jako lidé v minulosti. Někdy nám ani nic jiného, než věřit vědě, nezbývá, protože jiné možnosti nejsou. Když máte agresivní nádor nebo nějaké vzácné dosud neléčitelné onemocnění, zkusíte prostě cokoliv nového, protože alternativou je jen smrt. To ale u vakcinace proti covid neplatí, a proto se lidé zdráhají si nechat do těla vpravit látku, u které sice její zastánci tvrdí, že nemá nezjištěné krátkodobé vedlejší účinky, ale současně nikdy nemohou říci, že nebude negativně působit na lidské tělo v horizontu pár let a že tyto dopady nebudou mnohem více devastující než by bylo prodělání choroby, jíž si 80% populace ani nevšimne.

Obavy lidí jsou oprávněné a lékaři, právníci, politikové a všichni další by je měli začít konečně poslouchat a akceptovat, že proti viru se smrtností asi tak jako chřipka se lidé prostě nechtějí očkovat vakcínou, u které netuší, co způsobí. Já sama se taky očkovat nehodlám. Kdyby tady byl virus šířící se vzduchem se smrtícím potenciálem blížícím se ebole, samozřejmě bych uvažovala jinak. Tento virus (a způsob vývoje vakcíny) mne ale nepřesvědčí k tomu, že mám podstoupit značné riziko budoucích negativních důsledků.

Říkám si, že bych zašla k notáři a podepsala tzv. dříve vyslovené přání, že v případě, že dostanu covid a budu potřebovat v důsledku jeho řádění v mém těle ARO/JIP lůžko, že tuto léčbu odmítám, abych neblokovala kapacity zdravotnictví pro sebe. S tímto přáním pak půjdu za ministrem a budu žádat výjimku ze všech zákazů, neboť jsem tedy dobrovolně učinila, co mnozí covid věřící od neočkovaných požadují, a nezasloužím si tedy déle býti ostrakizována.

%d bloggers like this: