Chystáme jednu další žalobu (nebudu zatím prozrazovat víc, abyste se mohli víc těšit, ale bude to dobré!). V rámci přípravy se ke mně dostala jedna opravdu odporná věc z fejsáče Prahy 7. Tamní radnice je evidentně plná přijímačů (to je protiklad odmítačů nebo odpíračů), odpovědných chráničů a toužičů po normálu. Sami posuďte, co si dnes některé obce troufnou udělat:

Očkuj co to dá, hlava nehlava

Nehorázná propagace nezákonného očkování nezletilých dětí bez souhlasu zákonných zástupců… vidíte, jak jsou všechny ty pěkné mladé zdravé dívky rozjásané, šťastné, jak mohou být zase u sebe, objímat se a žít? To vše díky očkování.

Na dívčí propagandu navazující další post o pár dní později vidíte níže. Na obrázku je rovněž rozjásaná rodina, která se díky očkování konečně mohla po měsících strádání a půstu zase sejít s přáteli. Nesprávně jsou vyfoceni bez ochrany úst a nosu (stejně jako dívky), neboť očkovaní nemají výjimku z povinnosti nosit nejdůležitější ze všech ochranných prostředků.

Akce Zet se Praze 7 docela podařila…

Kdyby bylo očkování skutečně dobrovolné, absolutně by mne nezajímalo, kolik lidí přišlo. Vzhledem k tomu, že ale nošení respirátorů a očkování se není věc individua, ale prostředek ke stvrzení represí a týrání lidí, nemůže mi být vůbec ukradené, kdo režim podporuje. Vážně, ale vážně neplatí, že není moje věc, jak se chová někdo jiný. V této frašce skutečně ne. Je to jako byste říkali, že se vás netýká, schvaluje-li někdo manýry nacismu nebo komunismu nebo se k nim dokonce přiklání. V naší situaci bohužel platí, že každý, kdo se nevzepře, každý, kdo souhlasí, byť jen tím, že mlčí, pomalu, ale jistě připravuje krutou budoucnost pro moje děti. A to mi sakra není jedno.

Praha 7 je skutečným mistrem propagandy. Provozuje speciální web, jehož prostřednictvím láká dušičky na včeličku. Na webu najdete např. tuto informaci:

Nejen očkováním živy jsou děti

Indoktrinace dětí se netýká jen očkování. Těm, kdo se nemohli dočkat, až děti zase šoupnou do školy za těmi úžasnými pedagogy, kteří jim poskytují cenné vzdělání, říkám, aby si dávali velký pozor na to, co lijí „učitelky“ dětem do hlavy. Dívala jsem se na nějaké informace o Mikulčicích. A na webu školy jsem narazila na následující věc. Jestli se vám stejně jako mně stáhly hrůzou vnitřnosti, doporučuju: nebuďte lhostejní. Zlo číhá skutečně všude a skrývá se za sladkými řečičikami pedagogů. No, není na tom nic divného, mládež je třeba vždycky přetáhnout na svoji stranu. Vždyť takoví pionýři neměli jiný účel, než zavčas podchytit mysl dětí a správně ji formovat.

Zde ukázka práce dětí 5. třídy…

Na zvětšené fotce je pokyn pro dítě „nakresli Koroňáka“… To mi připomíná neuvěřitelně nechutný materiál, o kterém jsem již psala. Lidi, chraňte děti před školou a učiteli, máte-li je aspoň trochu rádi. Jsou jim skutečně schopni udělat leccos.

Tohle vážně nakreslila žačka zmíněné školy…

%d bloggers like this: